Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
SEZON BIEGOWY ROZPOCZĘTY

W niedzielę, 17 marca w parku Zielona, odbył się pierwszy z biegów cyklu 42 Masowych Biegów Przełajowych o Paterę Polska–Dziennik Zachodni i Śląskiego TKKF Uczestnicy startowali w dziesięciu kategoriach.

W biegu wystartowało lącznie 168 biegaczy.

Mimo że prognozy nie wróżyły niczego dobrego, pogoda dopisała i impreza odbbyła się przy słonecznej i lekko mroźnej aurze.

Organoizatorem biegu było Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej przy wsparciu sekcji lekkoatletycznej MOS-CSiR.

Poniżej prezentujemy  najlepszych w poszczególnych kategoriachktorym udało się zając miejsca na "pudle".

Kategoria  I Dziewczęta
1. Paulina Kołodziejczyk     MOSIR TKKF  SATURN CZELADŹ
2. Karolina Skibińska          TRIATLON D.G
3. Julia Petlik                       Niezrzeszeni

Kategoria II Chłopcy
1.Kamil Danowski              MOSIR ŁAZISKA GÓRNE
2. Kacper Gajecki              MOSIR-TKKF SATURN CZELADŻ
3. Bartłomiej Wróbel           PŁOMIEN SOSNOWIEC

Kategoria III Dziewczęta
1. Baranek Weronika        MOS CSIR D.G
2. Anna Biela                    MOSIR ŁAZISKA GÓRNE
3. Aleksandra Nowak       MOSIR ŁAZISKA GÓRNE

Kategoria IV Chłopcy
1. Rybak Arnold               MOS CSIR D.G
2. Filip Krauze                  MOSIR PIEKARY
3. Lewicki Patryk             MOS CSIR D.G

Kategoria  V Kobiety
1. Michalina Mendecka    MOSiR ŁAZISKA GÓRNE
2. Mikołajczyk Sandra     NIEZRZESZENI
3. Karaś Paulina              MOS CSiR Dabrowa Górnicza

Kategoria  VI Kobiety
1. Brygida Mikołaszczyk    niezrzeszeni
2. Kornelia Węgier             TKKF JASTRZĄB RUDA ŚL
3. Adrianna Wróbel            PALEO ZAWIERCIE

Kategoria  VII Mężczyźni
1. Michał Kwieciński         NIEZRZESZENI
2. Damian Chwistek          POGORIA BIEGA
3. Marcin Neuman             TKKF TRIATHLON D.G

Kategoria  VIII Mężczyźni
1. Dariusz Smaczyński         MOSIR TKKF SATURN CZELADŻ
2. Jarosław Węgler              TKKF JASTRZĄB RUDA ŚL
3. Krzysztof Leśnikowski    NIEZRZESZENI

Kategoria  IX Mężczyźni
1. Andrzej Grzesik              ZAWISZA STARA KUZŃIA
2. Krzysztof Hangiel           PASJA KAZIMIERZ
3. Marek Lubnau                 MOSIR TKKF SATURN CZELADŻ

Kategoria  X Mężczyźni
1. Tadeusz Rojewski         ZAWISZA STARA KUŻNIA
2. Ryszard Wasilewski     TKKF TRIATHLON D.G
3. Edward Antolak            MOSIR TKKF SATURN CZELADŻ

WYNIKI KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ   
1. MOSIR TKKF  SATURN CZELAŹ
2.MOSIR ŁAZISKA GÓRNE
3.MOS CSiR DĄBROWA GÓRNICZA

Wszystkie wyniki można pobrać z pliku PDF na dole strony.

(O.Górny)



18 marca 2013
BIEGALI W PARKU ZIELONA
Copyright © by photo:Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo:Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo:Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo:Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo:Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo:Olgierd Górny / CSiR

zobacz całą galerię

11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl