Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
NALEŻĄ DO NAJLEPSZYCH

Po raz kolejny zapaśniczki z Dąbrowy Górniczej udowodniły że należą do najlepszych w Polsce.  Podczas rozgrywanych w Warszawie, Akademickich Mistrzostwach Polski w zapasach kobiet wywalczyły dwa medale.

W dniach 7-8 czerwca 2013 roku nasze reprezentantki wywalczyły dwa medale podczas rozgrywanych w Warszawie, Akademickich Mistrzostwach Polski w zapasach kobiet.

Startująca w kategorii do 55 kilogramów Klaudia Krukowska uplasowała się na trzecim miejscu. Natomiast Jowita Wrzesień zajęła drugie miejsce w kategorii wagowej do 63 kilogramów.

Jest to jej trzeci medal z Mistrzostw Polski, poprzednie dwa wywalczyła na Mistrzostwach Polski Juniorek i Seniorek.

Dziewczyny poza tym że odnoszą sukcesy na matach naszego kraju to również wzbogacają swoją wiedzą o kulturze fizycznej w Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

(MOS)12 czerwca 2013
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl