Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
AKTYWNY OBYWATEL - KONKURS FOTOGRAFICZNY

Szybkimi krokami zbliżają się wakacje. Z tej okazji Biuro ds. Współpracy z Zagranicą dąbrowskiego urzędu zaprasza na drugą już edycję konkursu fotograficznego.

Tym razem podróżując po Polsce i dalekim świecie pracownicy biura zachęcają do podpatrywania mieszkańców miast, miasteczek, wiosek i uwieczniania Aktywnych Obywateli-Uwieczniajcie Aktywnych Obywateli, a może nauczymy się od siebie czegoś nowego, dobrego i interesującego!

Temat rzeka. Wszystko zależy od kreatywności uczestników. Organizatorzy, ciekawi inwencji fotografów nie wprowadzają ograniczeń regulaminowych. Ważny tu jest jedynie termin. Zabawa trwa do końca sierpnia. A tuż po rozpoczęciu roku szkolnego wyłoniony zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą odbierze nagrodę niespodziankę zorganizowaną przez Biuro ds. Współpracy z Zagranicą.

Zdjęcia z krótkim opisem można przysyłać na adres:

jbassa@dabrowa-gornicza.pl i pzygmunt@dabrowa-gornicza.pl19 czerwca 2013
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl