Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
PRZEDŁUŻONE ZAPISY NA III MARATON ROLKOWO-ROWEROWY

Kolejna edycja Maratonu Rolkowo-Rowerowego już w najbliższą niedzielę 8 września. W tym roku impreza wraca do starej formuły : wyścigu na rolkach i wyścigu na rowerach.

Zapisy internetowe zostały zakończonę 2 września ale mamy dobrą wiadomość dla wszystkich którzy nie zdążyli się zarejestrować elektronicznie.

W sobotę 7 września w godzinach od 10.00 do 18.00 czyli w czasie weryfikacji już zarejestrowanych uczestników, będzie można jeszcze wpisać się na listę startową i dokonać wpłaty. Wpłaty będą również przyjmowane od osób które zarejestrowały się elektronicznie ale nie dokonały jeszcze opłaty startowej.

W ramach maratonu odbędą się warsztaty i zawody rolkowe dla dzieci oraz  Wyścig Skrzata.

Zapisy uczestników do Wyścigu Skrzata będą prowadzone w sobotę 7 września od godziny 10.00 do 18.00 oraz w niedzielę 8 września w biurze zawodów.

Biuro zawodów będzie się znajdowało w Centrum Sportów Wodnych i Letnich POGORIA III.

Tegoroczny Maraton Rolkowo-Rowerowy to już III edycja imprezy propagującej sportowy sposób spędzania wolnego czasu.

Organizatorem „III Dębowego Maratonu Rolkowo – Rowerowego” jest Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej oraz Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej
Maraton objął Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza.

Start przewidziano na godzinę 11.00 O tej godzinie na trasę o długości 5,5 km wyruszą rolkarze.

Po zakończeniu wyscigu rolkowego,o godzinie 13.00 wystartują rowerzyści. Będą mieli do pokonania trasę o długośći 25 km.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Maratonie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem imprezy ( do pobrania z pliku PDF na dole strony). Również tam można się zapoznać ze szczególami związanymi z udziałem.

ZAPRASZAMY !05 września 2013
06 października 2017

VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ

Siatkarskie rozgrywki odbędą się w dniach 6-8 października w Hali Widowiskowo-Sportowej

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ 06/10/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl