Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
WEEKEND Z NARTAMI WODNYMI

W najbliższy weekend, od 20 do 22 września na Pogorii III będą królowali narciarze wodni. Po raz pierwszy na dąbrowskim akwenie zostaną rozegrane Mistrzostwa Śląska w Jeździe Figurowej na Nartach Wodnych.

Zawody organizowane przez Dąbrowski Klub Nart Wodnych i Wakeboardingu przy współpracy z Polskim Związkiem Motorowodnym i Nart Wodnych oraz Urzędem Miasta i Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej mają na celu rozpropagowanie narciarstwa wodnego wśród dzieci i młodzieży.

Już w piątek 20 września będzie można oglądać zawodników w czasie oficjalnego treningu. Trening będzie się odbywał od godziny 16.00 do 19.00.

Mistrzostwa rozpoczną się w sobotę o godzinie 10.00 kiedy to wystartuje do swojego przejazdu pierwszy zawodnik. Każdy z zawodników będzie miał dwa oceniane przez sędziów przejazdy. Zawody potrwaja do godziny 14.00.

Po zakończeniu przejazdów zawodników, ok. godziny 14.30 organizatorzy zaplanowali przejazdy pokazowe.

Natomiast od godziny 15.00 każdy kto tylko będzie miał ochotę i odwagę będzie mógł spróbować bezpłatnie swoich sił i odbyć samodzielną przejażdżkę na nartach wodnych.

Niedzielne zmagania o mistrzowski tytuł rozpoczną się o godzinie 10.00 i potrwają do 12.00. W tym czasie najlepsi zawodnicy będą walczyć o najwyższe trofea. Każdy zawodnik zaprezentuje swoje umiejętności w jednym ocenianym przejeździe.

Od 12.00 do 14.00, podobnie jak w dniu poprzednim, odbędą się jazdy pokazowe oraz bezpłatne jazdy dla dzieci i młodzieży.

Zakończenie zawodów i wręczenie nagród zaplanowano na 14.30.16 września 2013
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl