Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
DRUŻYNOWY SUKCES

W dniach 4 - 5.10.2013 r. reprezentantki MOS CSiR Dąbrowa Górnicza wzięły udział w Drużynowych Klubowych Mistrzostwach Polski Juniorek w zapasach kobiet.

W zawodach które odbyły się w Chełmie (woj. lubelskie) zawodniczki z Dąbrowy Górniczej wygrały trzy kolejne mecze. Pokonały drużyny: KS Sobieski Poznań, Feniks Stargard Szczeciński, Armaty Stoczek Łukowski.

Po meczach w których nasze zawodniczki szły jak burza wygrywając większość walk na plecy lub wysoko na punkty,  w finale spotkały się z drużyną gospodarzy Cement Gryf Chełm.

Po niezwykle zaciętej rywalizacji juniorki z zagłębia uległy nieznacznie swoim przeciwniczkom.

CSiR Dąbrowa Górnicza wywalczył tytuł Vice Mistrza Polski Juniorek.

W skład medalowejdrużyny weszły: Dominika Jupowicz, Ewa Finowska, Anna Myca, Klaudia Krukowska, Magdalena Finowska i Jowita Wrzesień.11 października 2013
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl