Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
DAGMARA MOLICKA I CSIR UHONOROWANI

W czwartek, 17 października odbyła się uroczystość wręczenia Statuetki "ŻELAZNY CZŁOWIEK", nadawanej corocznie przez klub triathlonowy z Dąbrowy Górniczej osobom zasłużonym w rozwój tej dyscypliny sportu w naszym mieście.

W tym roku statuetkę przyznano Dagmarze Molickiej.

Uroczystość połączono z jeszcze jednym ważnym wydarzeniem, nadaniem Złotej Odznaki 55-lecia TKKF "ZA ZASŁUGI" za popularyzację TRIATHLONU i wieloletnią współpracę z z Klubem RS TKKF Triathlon Dąbrowa Górnicza.

Odznakę otrzymało Centrum Sportu i Rekreacji, które na czele z odznaczoną w tegorocznej edycji Dagmarą Molicką, dyrektorką instytucji, od wielu lat wspomaga organizację imprez organizowanych przez dąbrowski klub triathlonowy.

Odznakę przyznał Zarząd Główny TKKF w Warszawie a wręczyli przedstawiciele jedynego klubu (ogniska) TKKF Triathlon jakie pozostało w mieście.

W miłej atmosferze i rozmowach na temat przyszłorocznych imprez sportowych ustalono, że organizacja zawodów triathlonowych w Dąbrowie Górniczej, jak i innych wspólnych imprez sportowych będzie kontynuowana.22 października 2013
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl