Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
KONKURS PLASTYCZNY - WYNIKI I ETAPU

Zakończył się I etap konkursu plastycznego V PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI UCZNIÓW DĄBROWSKICH SZKÓŁ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA DĄBROWY GÓRNICZEJ. Do drugiego etapu konkursu jury zakwalifikowało 28 uczestników. Poniżej prezentujemy laureatów I etapu którzy zakwalifikowani zostali do II etapu.

Do drugiego etapu konkursu plastycznego zostali zakwalifikowani:

1.Wiktor Majchrzak - Szkoła Podstawowa nr 21
2.Zofia Wróbel - Szkoła Podstawowa nr 21
3.Eliza Buczkowska - Szkoła Podstawowa nr 21
4.Gabriela Bieniek - Szkoła Podstawowa nr 21
5.Mikołaj Libura - Szkoła Podstawowa nr 21
6.Weronika Borkowska - Szkoła Podstawowa nr 21
7.Julia Gudwańska - Szkoła Podstawowa nr 21
8.Olaf Chwastek - Szkoła Podstawowa nr 21
9.Filip Ruban - Szkoła Podstawowa nr 21
10.Katarzyna Zaciera - Szkoła Podstawowa nr 21
11.Mateusz Gajos - Szkoła Podstawowa nr 21
12.Emilia Chyt - Szkoła Podstawowa nr 23
13.Adrian Góra - Szkoła Podstawowa nr 23
14.Marta Konderak - Szkoła Podstawowa nr 8
15.Julia Cywińska - Szkoła Podstawowa nr 8
16.Bartosz Jędrzejewski - Szkoła Podstawowa nr 29
17.Noemi Paduch - Szkoła Podstawowa nr 29
18.Maciej Siedlak - Szkoła Podstawowa nr 16
19.Patrycja Gala - Szkoła Podstawowa nr 12
20.Weronika Cieślik - Szkoła Podstawowa nr 12
21.Liwia Gordon - Szkoła Podstawowa nr 12
22.Aleksandra Cikała - Gimnazjum nr 1
23.Pola Janiszewska - Gimnazjum nr 4
24.Oliwia Mazur - Gimnazjum nr 4
25.Tytus Podstawka - Zespół Szkół nr 1
26.Oliwia Gorzkowska - Zespół Szkół Ekonomicznych
27.Klaudia Rutkowska - Zespół Szkół Ekonomicznych
28.Zuzanna Kura -V Liceum Ogólnokształcące

Kolejny, II etap konkursu odbędzie się w dniu 19.11.2013 r. o godz. 11:30 w Zespole Szkół Plastycznych im. T. Kantora w Dąbrowie Górniczej przy ul. Kosmonautów 8.

Każdy uczestnik II etapu przynosi swoje materiały oraz przybory niezbędne do wykonania pracy,
Prace powinny być podpisane na odwrocie w sposób czytelny, (imię i nazwisko autora,  wiek, imię i nazwisko opiekuna, nazwa i adres szkoły),   
Technika malarska, rysunkowa, collage,



16 listopada 2013
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl