Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
DĄBROWSKIE ZAPAŚNICZKI WALCZYŁY O MEDALE W STARGARDZIE

W Stargardzie Szczecińskim w dniach 15-16 listopada 2013 roku odbył się  Puchar Polski Juniorek i Kadetek w zapasach.  W zawodach wystartowało sześć  zawodniczek reprezentujących MOS-CSiR Dąbrowa Górnicza.

Cztery nasze zawodniczki walczyły w grupie wiekowej kadetek (do 16 lat).

W tym gronie najlepiej zaprezentowała się Dominika Jupowicz która wywalczyła brązowy medal ulegając jedynie w walce półfinałowej Ersel Lisa (Niemcy), natomiast w walce o brązowy medal pokonała przez położenie na łopatki Renatę Nieściur  (SUPLES KRAŚNIK).

Blisko strefy medalowej była również Ewa Finowska (49 kg.) która przegrała walkę o brąz z Schafer Desiree (Niemcy) i uplasowała się na miejscu piątym. Przed szansą medalową stanęła również Justyna Walotek która w wadze do 60 kilogramów przegrała walkę o brązowy medal z Dorotą Struszewską (CEMENT-GRYF).

Czwarta z dabrowskich kadetek, Kinga Pietrzak (52 kg.) wygrała pierwszą swoją walkę w tym turnieju, jednak w kolejnych dwóch pojedynkach musiała uznać wyższość swoich rywalek i ostatecznie została sklasyfikowana na miejscu 14.

W grupie wiekowej juniorek wystartowały dwie zawodniczki z Dąbrowy Górniczej.

Anna Myca w wadze do 48 kilogramów, po wygranych pierwszych walkach w walce półfinałowej uległa Yashchuk Bohdana (Ukraina),  natomiast w walce o brązowy medal wygrała z Barbarą Knop (SOBIESKI POZNAŃ).

Druga z naszych zawodniczek Magdalena Finowska również stanęła przed szansą medalową jednak w walce o brąz uległa (4:3)  Kamili Pyżewskiej (WISŁA ŚWIECIE) i ostatecznie zajęła piąte miejsce.20 listopada 2013
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl