Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
NASZ CZŁOWIEK W PLEBISCYCIE DZIENNIKA ZACHODNIEGO

Paweł Kałuża - instruktor tenisa ziemnego w Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej znalazł się wśród kandydatów do tytułu "Człowiek Roku 2013 w Dąbrowie Górniczej ". Plebiscyt został ogłoszony przez redakcję Dziennika Zachodniego.

Oto krótka charakterystyka Pawła, jaka została zamieszczona na stronie DZ.


PAWEŁ KAŁUŻA

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, licencjonowany instruktor tenisa w Centrum Sportu i Rekreacji. Bakcyla tenisowego (trenerskiego) złapał późno, bo dopiero na studiach i od tamtej pory propaguje ten piękny sport wśród mieszkańców Dąbrowy Górniczej ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży. Przez te wszystkie lata zorganizował lub organizuje takie akcje jak: "Wakacje i Ferie z Rakietą", "Talentiada Tenisowa", Turnieje Tenisa dla dzieci itp.
Wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia. Tam gdzie jest pasja, kreatywność, profesjonalizm i dobry plan, tam osiągniecie sukcesu jest tylko kwestią czasu, a najlepszym przykładem jest jego podopieczna Maja Chwalińska najlepsza dwunastolatka w Polsce oraz Drużynowa Wicemistrzyni Europy.

ZACHĘCAMY DO ODDANIA GŁOSU NA PAWŁA !!!

17 grudnia 2013
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl