Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
NASZ CZŁOWIEK W PLEBISCYCIE DZIENNIKA ZACHODNIEGO

Paweł Kałuża - instruktor tenisa ziemnego w Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej znalazł się wśród kandydatów do tytułu "Człowiek Roku 2013 w Dąbrowie Górniczej ". Plebiscyt został ogłoszony przez redakcję Dziennika Zachodniego.

Oto krótka charakterystyka Pawła, jaka została zamieszczona na stronie DZ.


PAWEŁ KAŁUŻA

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, licencjonowany instruktor tenisa w Centrum Sportu i Rekreacji. Bakcyla tenisowego (trenerskiego) złapał późno, bo dopiero na studiach i od tamtej pory propaguje ten piękny sport wśród mieszkańców Dąbrowy Górniczej ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży. Przez te wszystkie lata zorganizował lub organizuje takie akcje jak: "Wakacje i Ferie z Rakietą", "Talentiada Tenisowa", Turnieje Tenisa dla dzieci itp.
Wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia. Tam gdzie jest pasja, kreatywność, profesjonalizm i dobry plan, tam osiągniecie sukcesu jest tylko kwestią czasu, a najlepszym przykładem jest jego podopieczna Maja Chwalińska najlepsza dwunastolatka w Polsce oraz Drużynowa Wicemistrzyni Europy.

ZACHĘCAMY DO ODDANIA GŁOSU NA PAWŁA !!!

17 grudnia 2013
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl