Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
NOWOŚĆ W DĄBROWSKIM PÓŁMARATONIE - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

W VII edycji Pólmaratonu Dąbrowskiego, po raz pierwszy, wprowadzona została klasyfikacja drużynowa. Wszystkie szczegóły zostały zawarte w regulaminie który prezentujemy poniżej. Formularz zgłoszenia drużyny można pobrać z załącznika PDF na dole strony.

REGULAMIN KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ VII PÓŁMARATONU DĄBROWSKIEGO

1. W klasyfikacji drużynowej mogą wziąć udział drużyny reprezentujące kluby, stowarzyszenia, firmy, instytucje oraz grupy zawodników startujących pod wspólną nazwą.

2. Drużyna składa się z minimum 4 osób w tym przynajmniej jednego zawodnika płci przeciwnej. Organizator nie określa górnej ilości członków drużyny.

3. Zawodników obowiązuje regulamin VII Półmaratonu Dąbrowskiego. Zawodnik/Zawodniczka może reprezentować tylko jedną drużynę.

4. Osobą odpowiedzialną za drużynę jest jej kapitan, który:
- zgłasza grupę biegaczy do klasyfikacji drużynowej,
- występuje w imieniu drużyny,
- jest odpowiedzialny za kontakt z organizatorami biegu.

5. Kapitan zgłasza drużynę wysyłając jej pełny skład (imiona, nazwiska oraz datę urodzenia i numery startowe zawodników) na adres sport@csir.pl  na załączonym formularzu. Zgłoszenia drużyn można nadsyłać do 28 marca 2014 roku. Po 28 marca jakiekolwiek zmiany w składach drużyn ani nowe zgłoszenia nie są możliwe. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie www.csir.pl

6. Za wynik końcowy uznaje się sumę czterech najlepszych czasów netto, w tym jednego zawodnika płci przeciwnej. Wygrywa drużyna z najlepszym łącznym czasem. W przypadku, kiedy bieg ukończy mniej niż 4 członków drużyny nie będzie ona klasyfikowana.

7. W razie uzyskania jednakowych wyników przez więcej niż jedną drużynę, o pozycji w klasyfikacji końcowej decyduje w pierwszej kolejności liczba zgłoszonych zawodników (wyższa - wyższe miejsce), a następnie czasy najlepszych zawodników w drużynie.

8. Klasyfikacja drużynowa jest prowadzona jako klasyfikacja ogólna. Nie prowadzi się podziału na kategorie wiekowe. Organizator zastrzega sobie prawo organizacji wewnętrznych klasyfikacji w ramach klasyfikacji drużynowej.

9. Trzy najlepsze drużyny otrzymają puchary.
 07 stycznia 2014
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl