Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
NOWOŚĆ W DĄBROWSKIM PÓŁMARATONIE - KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

W VII edycji Pólmaratonu Dąbrowskiego, po raz pierwszy, wprowadzona została klasyfikacja drużynowa. Wszystkie szczegóły zostały zawarte w regulaminie który prezentujemy poniżej. Formularz zgłoszenia drużyny można pobrać z załącznika PDF na dole strony.

REGULAMIN KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ VII PÓŁMARATONU DĄBROWSKIEGO

1. W klasyfikacji drużynowej mogą wziąć udział drużyny reprezentujące kluby, stowarzyszenia, firmy, instytucje oraz grupy zawodników startujących pod wspólną nazwą.

2. Drużyna składa się z minimum 4 osób w tym przynajmniej jednego zawodnika płci przeciwnej. Organizator nie określa górnej ilości członków drużyny.

3. Zawodników obowiązuje regulamin VII Półmaratonu Dąbrowskiego. Zawodnik/Zawodniczka może reprezentować tylko jedną drużynę.

4. Osobą odpowiedzialną za drużynę jest jej kapitan, który:
- zgłasza grupę biegaczy do klasyfikacji drużynowej,
- występuje w imieniu drużyny,
- jest odpowiedzialny za kontakt z organizatorami biegu.

5. Kapitan zgłasza drużynę wysyłając jej pełny skład (imiona, nazwiska oraz datę urodzenia i numery startowe zawodników) na adres sport@csir.pl  na załączonym formularzu. Zgłoszenia drużyn można nadsyłać do 28 marca 2014 roku. Po 28 marca jakiekolwiek zmiany w składach drużyn ani nowe zgłoszenia nie są możliwe. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie www.csir.pl

6. Za wynik końcowy uznaje się sumę czterech najlepszych czasów netto, w tym jednego zawodnika płci przeciwnej. Wygrywa drużyna z najlepszym łącznym czasem. W przypadku, kiedy bieg ukończy mniej niż 4 członków drużyny nie będzie ona klasyfikowana.

7. W razie uzyskania jednakowych wyników przez więcej niż jedną drużynę, o pozycji w klasyfikacji końcowej decyduje w pierwszej kolejności liczba zgłoszonych zawodników (wyższa - wyższe miejsce), a następnie czasy najlepszych zawodników w drużynie.

8. Klasyfikacja drużynowa jest prowadzona jako klasyfikacja ogólna. Nie prowadzi się podziału na kategorie wiekowe. Organizator zastrzega sobie prawo organizacji wewnętrznych klasyfikacji w ramach klasyfikacji drużynowej.

9. Trzy najlepsze drużyny otrzymają puchary.
 07 stycznia 2014
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl