Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
REPREZENTACJA MOS-CSIR TRZECIA W PUCHARZE POLSKI

Udany początek roku i kolejne medale dąbrowskich zapaśniczek.

W dniach 24-25.01.2014 roku w Raciborzu odbyły się pierwsze w tym roku zawody zapaśnicze - Puchar Polski Seniorek w Zapasach. Reprezentantki CSiR Dąbrowa Górnicza wywalczyły dwa medale.

Na drugim stopniu podium stanęły Aleksandra Michałek w kategorii wagowej do 48 kilogramów i Jowita Wrzesień walczącą w wadze do 60 kilogramów. Na piątych miejscach rywalizację zakończyły Magdalena Finowska i Klaudia Krukowska walczące w wadze do 55 kilogramów.

Piąta z reprezentantek z Dąbrowy Górniczej, Anna Myca zajęła 7 miejsce w wadze do 48 kilogramów. Znakomite  indywidualne występy naszych zawodniczek przyniosły wystarczającą ilość punktów aby uplasować się na trzecim miejscu podium w klasyfikacji klubowej.

Trener Adam Ćwik odebrał puchar z rąk Prezesa Polskiego Związku Zapaśniczego,  Grzegorza Piorunkiewicza.

W Raciborzu na matach rywalizowało w sumie 51 zawodniczek, reprezentujących 19 klubów w tym zapaśniczki z Ukrainy i Łotwy. W klasyfikacji klubowej przed MOS-CSiR Dąbrowa Górnicza uplasowały się tylko reprezentacje Ukrainy i Cement Gryf Chełm.

(MOS)29 stycznia 2014
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl