Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
III BIEG WALENTYNKOWY CZYLI ZAKOCHANI BIEGAJĄ

Po raz trzeci, w niedzielę 9 jutego,w Dąbrowie Górniczej spotkali się zakochani nie tylko w sobie ale również w bieganiu. W tym własnie dniu odbył się III Bieg Walentynkowy.

Piękna, sloneczna pogoda, prawie wiosenna, zgromadziła w Centrum Sportów Letnich i Wodnych POGORIA III miłośników biegania. Okazja była niecodzienna - start w jedynym w Polsce Biegu Walentynkowym. Co prawda do Walentynek zostało jeszcze kilka dni ale nie przeszkodziło to aby w biegu wystartowały zakochane pary. Wręcz przeciwnie, zwycięzkie pary będą mogły swoje święto obchodzić na romantycznej kolacji, bowiem wśród nagród były m.in. bezpłatne zaproszenia na takową ufundowane przez sponsorów.

W biegu startowały zarówno pary jak i samotni biegacze. Niektóre pary oraz samotni biegli w przebraniu. Uczestnicy startowali w biegu oraz w Nordic Walking. Trasa wynosiła 6 km. Łącznie w imprezie wystartowało 514 zawodników w tym 114 par w biegu, 21 par w Nordic Walking oraz 192 samotnych w biegu i 45 w Nordic Walking.

Organizatorami biegu byli: Stowarzyszenie Pogoria Biega, Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej oraz Wydział Promocji Kultury i Sportu Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza.

Pełna lista wyników we wszystkich kategoriach10 lutego 2014
BIEGALI ZAKOCHANI
Copyright © by photo: Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo: Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo: Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo: Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo: Olgierd Górny / CSiR
Copyright © by photo: Olgierd Górny / CSiR

zobacz całą galerię

11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl