Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
OSTATNI MIESIĄC ZAPISÓW NA VII PÓŁMARATON DĄBROWSKI
Już 6 kwietnia, za 37 dni, punktualnie o godzinie 11.00 wystartuje VII Półmaraton Dąbrowski. Wszystkim osobom dotychczas niezdecydowanym do udziału w biegu pozostał ostatni miesiąc, aby dołączyć do zawodników tego prestiżowego biegu. Zapisy przyjmujemy tylko do 28 marca. Po tym terminie nie będą przyjmowane zgłoszenia do biegu.
 
Przypominamy, że do 14 marca obowiązuje niższa opłata startowa- 50 zł. Od 17 do 28 marca kwota wzrasta do 60 zł. Uczestnicy, którzy dokonają opłaty startowej w pierwszym terminie otrzymają imienne nr startowe.
 
Udział w biegu jest otwarty dla wszystkich biegaczy, którzy zgłoszą swój start, uiszczą opłatę startową, posiadają aktualne badania lekarskie lub podpiszą formularz o zdolności do udziału w biegu oraz najpóźniej dnia 6 kwietnia 2014 roku ukończą 18 lat.
 
Zawodnicy  wystartują z Ujejsca o godzinie 11:00. Wzorem lat ubiegłych meta zlokalizowana zostanie przy Hali Widowiskowo-Sportowej ,,Centrum”. Odcinek będzie liczył 21 km i przebiegał wzdłuż terenów przy Pogorii III i IV.
 
Biuro zawodów jak co roku zlokalizowane będzie w Hali ,,Centrum” przy Al. Róż 3.
W sobotę  05.04.2014  weryfikacja zawodników oraz wydawanie pakietów startowych odbywać się bedzie w godzinach 9:00 – 20:00. Z kolei w dniu imprezy, w niedzielę 6.04.2014 biuro zawodów czynne będzie od godziny 7:00 do 9:00.
 
Dla kategorii Nordic Walking biuro bedzie czynne do godziny 10:00. Trasa marszu liczy 5 km. Start nastąpi o godzinie 11:45 ze ścieżki rowerowej przed Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria przy zbiorniku wodnym Pogoria III.
 
Przewóz zawodników kategorii Nordic Walking autokarami na linię startu nastąpi o godz. 10.45 sprzed Hali Widowiskowo – Sportowej „Centrum” .
 
Z kolei autokary dla biegaczy odjadą o godzinie 9:45. Warto dodać, że poza atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięzców organizatorzy przygotowali także konkurs z nagrodami. Po zakończeniu biegu odbędzie się losowanie numerów startowych, które wezmą udział w quizie.
 
W ramach Półmaratonu zgodnie z tradycją odbędzie się ,,Bieg Skrzata” dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-VI szkoły podstawowej.
 
Pierwszy bieg na dystansie 300 m wystartuje o godzinie 10:15. Skrzaty przemierzą trasę alejkami w Parku Hallera. Najmłodszych biegaczy można również zarejestrować w biurze zawodów w sobotę tj. 5 kwietnia od godziny 9:00 do 20:00 oraz w dniu imprezy od godziny 9:00 do 9:45.
 
Udział w biegu jest bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma upominek. Szczegółowe informacje dotyczące imprezy znajdują się na podstronie

 27 lutego 2014
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl