Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
TO JUŻ 43 MASOWE BIEGI PRZEŁAJOWE O PATERĘ POLSKA-DZIENNIK ZACHODNI

Już po raz 43 w Parku Zielona odbyły się Masowe Biegi Przełajowe o Paterę Polska-Dziennik Zachodni. Był to pierwszy z seri 7 biegów które rozgrywane są na terenie Śląska i Zagłębia. Uczestnicy startowali w dziesięciu kategoriach wiekowych. Tegoroczny finał odbędzie się w Chorzowie.

Mimo niesprzyjającej pogody, zimnej, wietrznej i deszczowej, na starcie biegu stanęło 197 zawodniczek i zawodników. Bieg był rozgrywany na 4 dystansach w zależności od kategorii wiekowej.

Najmłodsi biegali na dystansie 600 metrów, starsi mieli do pokonania trasy 1000 m, 3000 m oraz najdłuższą 5 kilometrową trasę.

Oprócz klasyfikacji indywidualnej prowadzona był klasyfikacja drużynowa.

Poniżej prezentujemy zadobywców podium w poszczególnych kategoriach a w załączniku prezentujemy kompletną listę wyników wszystkich startujących.

 

Kategoria: I kobiety rocznik 2001 i młodsze
1.ROGALA JUSTYNA                                      - TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA
2.GAJ JOANNA                                               - SKS CHAMPION LASOWICE
3.KOŁODZIEJCZYK PAULINA                           - MOSIR TKKF SATURN CZELADZ
 
Kategoria: II mężczyźni rocznik 2001 i młodsi
1.SKOWROŃSKI MIKOŁAJ                               - TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA
2.MICHAEL KAJDA                                          - SP 18 DĄBROWA GÓRNICZA
3.PIETRUSZKA DOMINIK                                 - SP 1 OGRODZIENIEC
 
Kategoria:   III    kobiety/i * rocznik -1998-2000
1.SKIBIŃSKA KAROLINA                                  - MOSiR DĄBROWA GÓRNICZA
2.KRYSZTOFORSKA ANGELIKA                      - MOSiR DĄBROWA GÓRNICZA
3.BATKO AGATA                                              - MOSIR TKKF SATURN CZELADZ
 
Kategoria: IV mężczyźni rocznik 2000-1998
1.SZRENIAWA PAWEŁ                                     - GIMNAZJUM Nr 4 MYSŁOWICE
2.CIEŚLIK WOJCIECH                                      - MOSiR DĄBROWA GÓRNICZA
3.KULPECKI FILIP                                           - MOSiR DĄBROWA GÓRNICZA
 
Kategoria: V kobiety rocznik 1997-1975
1.KAPAŁA PATRYCJA                                      - SKS CHAMPION LASKOWICE
2.PODSIADŁO IWONA                                     - MOSIR TKKF SATURN CZELADZ
3.PAŁUSZNA ANNA                                         - MOSIR TKKF SATURN CZELADZ
 
Kategoria: VI KOBIETY rocznik 1974 i starsze
1.WĘGLER KORNELIA                                     - TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA
2.ĆWIKLIŃSKA IRENA                                      - MOSIR TKKF SATURN CZELADZ
3.SZYMCZYK BARBARA                                 - NIEZRZESZONA
 
Kategoria: VII mężczyźni rocznik 1997-1979
1.JĘDRUSIK MATEUSZ                                   - MOSiR DĄBROWA GÓRNICZA
2.PAJĄK MICHAŁ                                            - TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA
3.BUCZYŃSKI MARIUSZ                                  - NIEZRZESZONY
 
Kategoria: VIII mężczyźni rocznik 1978-1965
1.SEWERYN JACEK                                        - KONKO SA
2.LUBELSKI ŁUKASZ                                       - NIEZRZESZONY
3.JAGIEŁA ADAM                                            - KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLASKA
 
Kategoria   IX mężczyźni rocznik 1964-1955
1.ANDRZEJ GRZESIK                                      - ZAWISZA STARA KUŻNIA
2.PROKSA ROBERT                                        - MYSŁOWICE
3.ZGODA BOGUSŁAW                                     - SIEMIANOWICE ŚLASKIE
 
Kategoria   X mężczyźni rocznik 1954 i starsi
1.BOROWSKI KRZYSZTOF                              - MOSIR TKKF SATURN CZELADZ
2.ANTOLAK EDWARD                                     - MOSIR TKKF SATURN CZELADZ
3.ROJEWSKI TADEUSZ                                   - RZS ZAWISZA STARA KUŻNIA
 
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
 
1.MOSIR TKKF „SATURN” CZELADZ
2.TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA
3.RZS ZAWISZA STARA KUŻNIA

( O.Górny)

 

 

 



17 marca 2014
ZDOBYWCY PODIUM NA 43 PATERZE POLSKA_DZIENNIK ZACHODNI




zobacz całą galerię

24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl