Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
KUP CEGIEŁKĘ PÓŁMARATONU

Półmaraton Dąbrowski zbliża się wielkimi krokami. Impreza sportowa to nie tylko okazja do wykazania się doskonałą kondycją i pobiciem rekordów życiowych.

Tegoroczna edycja stwarza także dodatkową możliwość pomocy dzieciom.

Podczas VII Półmaratonu Dąbrowskiego będzie można zakupić na wyznaczonym stoisku cegiełki o wartości 10 zł. Celem akcji jest zebranie środków finansowych  na pokrycie kosztów wyjazdów dzieci na ,,zielone szkoły”, z rodzin  znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Zbiórką zajmuje się dąbrowskie Stowarzyszenie Dar Serca. Dla osób, które wezmą udział w akcji Centrum Sportu i Rekreacji przygotowało specjalne nagrody.

Numery startowe zawodników wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych niespodzianek. Zapraszamy do wspólnej zabawy i wsparcia naszej akcji.18 marca 2014
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl