Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
PODWÓJNE ZWYCIĘSTWO DĄBROWIANEK

Drużyna Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza awansowała do półfinału rozgrywek Play Off. Awans zapewnily sobie dąbrowianki pokonując dwa razy siatkarki Impel Gwardia Wrocław na ich własnym boisku. Po pierwszym zwycięstwie, 27 kwietnia, kiedy to dąbrowski zespół wygrał spotkanie 3:0, podopieczne trenera Waldemara Kawki poszły za ciosem. W kolejnym meczu, rozgrywanym 28 kwietnia we wrocławskiej hali Orbita, siatkarki z Dąbrowy postawiły kropkę nad  " i ". Wygrywając po raz drugi na wyjeżdzie  3:0, udowodniły że to własnie im należy się awans do dalszych rozgrywek. Pokonując rywalki w kolejnych setach 26:28, 21:25 i 28:30 dokonały tego, czego do tej pory nie udało im się osiągnąć w rozgrywkach ligowych-wygrały z gwardzistkami na ich własnym boisku  i to dwa razy pod rząd. Gratulujemy podwójnego sukcesu i trzymamy kciuki za dalsze. (O.Górny)28 kwietnia 2011
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl