Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
ZBIERAMY KREW DLA DZIECI- OFIAR WYPADKÓW DROGOWYCH !!!

 

ZBIERAMY KREW DLA DZIECI- OFIAR WYPADKÓW DROGOWYCH !!!!!!!


Lato to czas, w którym wielu z nas wyjeżdża na urlopy, a studenci i uczniowie mają  wakacje. RCKiK w Katowicach zapewnia krew nie tylko poszkodowanym w wypadkach, ale codziennie zabezpiecza krew chorym w planowanych zabiegach.       
Odpowiednia,  stała rezerwa krwi to bezpieczeństwo nas wszystkich, gdyż nigdy nie wiadomo w którym momencie będziemy zmuszeni sami lub nasi bliscy z niej skorzystać.

W sobotę 19 lipca br. w godz. 11.00-16.00 zapraszamy do oddania  krwi na terenie kompleksu POGORIA III w Dąbrowie Górniczej.


W tym dniu będzie można się również zarejestrować w Ogólnopolskim Rejestrze Niespokrewnionych Dawców Szpiku i Krwi Pępowinowej W okresie wakacyjnym ( od 01.07.-15.09.2014 r. ) dla wszystkich osób, które oddadzą krew karty identyfikacyjne grupy krwi będą wydawane nieodpłatnie.


Jeżeli ;
 - ważysz nie mniej niż 50 kg,
 - jesteś osobą pełnoletnią i nie przekroczyłeś 65 roku życia, 
 - jesteś gotów do uratowania komuś życia.
Zgłoś się 
      - po lekkim posiłku 
      - z dokumentem tożsamości  16 lipca 2014
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl