Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
POSZUKIWANI WOLONTARIUSZE NA MTB

To już kolejna edycja tego prestiżowego wyścigu w naszym mieście. Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz  poczuć sportowe emocje oraz zobaczyć z bliska rywalizację najlepszych zawodników to musisz być z nami. Właśnie na Ciebie czekamy! Jeśli nie boisz się wyzwań to zostań wolontariuszem podczas wyścigu MTB w ramach cyklu Skandia Maraton Langteam, który odbędzie się 27 września br. w Dąbrowie Górniczej!

 Dołączając do ekipy będziesz  wraz z Lang Teamem, pracować przy organizacji tak wielkiej imprezy o mistrzowskiej randze. Przyłącz się do nas i zostań współorganizatorem jednego z najważniejszych wydarzeń w kalendarium polskiego kolarstwa.

Trasa będzie przebiegała malowniczymi terenami wokół praktycznie całej Dąbrowy. Będzie ona zróżnicowana technicznie, z płaskimi i asfaltowymi początkiem i końcówką, z trudnym technicznie środkiem, z licznymi podjazdami i zjazdami po szutrowych i leśnych drogach, które mogą sprawić sporo kłopotów, zwłaszcza po deszczu.

Mistrzostwa odbywać się będą na czterech różnych dystansach: 

  • Rodzinna - 10km

  • Mini - 39 km

  • Medio - 68 km

  • Grand Fondo – 89 km

Wszystkie osoby zainteresowane wolontariatem prosimy o rejestrację drogą elektroniczną pod adresem wolontariat@dabrowa-gornicza.pl do dnia 12 września 2014r. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, wiek oraz adres e-mail. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 24 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej (sala audiowizualna). 

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości pod nr tel 602-502-478.

O naborze wolontariuszy będziemy informować za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz poprzez komunikaty na portalu dąbrowskich organizacji pozarządowych www.ngo.dabrowa-gornicza.pl20 sierpnia 2014
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl