Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
IV DĘBOWY MARATON ROLKOWO-ROWEROWY- PODSUMOWANIE

 

W niedzielę 14 września odbyła się czwarta edycja Dębowego Maratonu Rolkowo-Rowerowego.

Do zawodów przystąpiły 84 osoby w rolkach oraz 178 w rywalizacji rowerów.

Na trasie rolek o dystansie 5,5 km najszybsza wśród kobiet była Martyna Żądło z Dąbrowy Górniczej z czasem 11:07, a wśród mężczyzn Damian Bartoszek z Katowic 8:55.

W rywalizacji rowerzystów najszybciej trasę o długości 31 kilometrów pokonał Paweł Witkoś z Bierunia, który na metę zameldował się z czasem 59:14. Wśród pań najszybsza okazała się Anna Wajzer z Zawiercia 1:09:42.

W klasyfikacji drużynowej w parach mieszanych zwyciężyli Martyna Żądło/ Piotr Staniszewski. Wśród mężczyzn najszybsza okazała się para Tomasz MIliszewski/Grzegorz Smaczyński.

Wyniki

Jak co roku odbyły się zawody rolkowe i rowerowe dla najmłodszych. Do rywalizacji przystąpiło blisko 150 dzieci w przedziale wiekowym 3-13 lat.

Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w IV Dębowym Maratonie Rolkowo-Rowerowym i zapraszamy już na przyszły rok.
 15 września 2014
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl