Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
CROSS CZWÓRKI- 26.10.2014

Jeżeli chcesz biegać lub maszerować i równocześnie cieszyć się dobrym zdrowiem zapraszamy 26 października 2014 r. na plażę miejską przy Pogorii III w Dąbrowie Górniczej, gdzie o godzinie 11.00 rozpocznie się trzecia edycja zawodów biegowych - Cross Czwórki.

Cross Czwórki to wymagający,o urozmaiconej trasie, bieg na dystansie 15 km.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie Pan Jan Morawiec – 82-letni weteran biegów długodystansowych, Mistrz Polski w Maratonie oraz aktualny Mistrz Świata Weteranów na dystansie maratońskim, który doradzi i podpowie co zrobić aby długo biegać i cieszyć się dobrym zdrowiem. 

 

Dla miłośników kijków przygotowaliśmy marsz nordic walking na dystansie
 7 km, a dla najmłodszych Bieg Przedszkolaka (150 metrów po plaży).

Imprezę odwiedzi również DIABETOBUS z Fundacji Europejskiej Kliniki Cukrzycy. Wszyscy chętni mogą bezpłatnie wykonać badanie poziomu cukru, ciśnienia oraz cholesterolu. Fundacja zapewnia profesjonalną obsługę medyczną.  http://www.eukc.pl/

Dodatkowo piękny, okolicznościowy medal, profesjonalna opieka fizjoterapeutów i masażystów, puchary, statuetki i nagrody dla najlepszych – to wszystko czeka na uczestników III Crossu Czwórki.

Zapisy drogą internetową trwają do 20 października, po tym terminie w Biurze Zawodów.  Po więcej szczegółów odsyłamy na stronę www.pogoriabiega.pl

 

Stowarzyszenie Pogoria Biega

 17 października 2014
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl