Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
KONKURS PLASTYCZNY - WYNIKI I ETAPU

Zakończył się I etap konkursu plastycznego Vi PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI UCZNIÓW DĄBROWSKICH SZKÓŁ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA DĄBROWY GÓRNICZEJ. Do drugiego etapu konkursu jury zakwalifikowało 26 uczestników. Lista laureatów I etapu którzy zakwalifikowani zostali do II etapu w pdf na dole strony.

Zapraszamy uczestników na II etap, który odbędzie się w Zespole Szkół Plastycznych przy ul. Kosmonautów 8  we wtorek 25 listopada o godz. 11:30.19 listopada 2014
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl