Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
WYNIKI KONKURSU MUZYCZNEGO

Podobnie jak w konkursie plastycznym i fotograficznym uczniowie  zostali podzieleni na grupy wiekowe: klasy I-III, IV-VI, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Każdy miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w zależności od wybranej kategorii: soliści wokaliści, soliści instrumentaliści oraz zespoły. Ocenie jury podlegał ogólny wyraz artystyczny w tym także dobór stroju do repertuaru, wykonanie, interpretacja, dykcja, aranżacje oraz dobór repertuaru.

 

Laureaci konkursu muzycznego*

 

Szkoły Podstawowe klasy I-III


 Wiktoria Siudyka – Szkoła Podstawowa nr 31

 Jagoda Słoń – Szkoła Podstawowa nr 18

 Natanael Ponikiewicz - Szkoła Podstawowa nr 29

 Aleksandra Michalska - Szkoła Podstawowa nr 13

 Maria Tyszczak - Szkoła Podstawowa nr 13

 

Szkoły Podstawowe klasy IV-VI


 Mateusz Tyszczak - Szkoła Podstawowa nr 13

 Aleksandra Donoch - Szkoła Podstawowa nr 8

 Bianka Pierzak - Szkoła Podstawowa nr 35

 Pola Wróbel - Szkoła Podstawowa nr 13

 Zespół ,,Słowiki” - Szkoła Podstawowa nr 8

 Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 20


Gimnazja
 

Oskar Strumiński – Zespół Szkół Sportowych

Martyna Jastrzębska – Gimnazjum nr 13

Magdalena Justyniarska, Marcelina Pilarska – Gimnazjum nr 4

Magdalena Sękiewicz – Gimnazjum nr 4

 

Szkoły ponadgimnazjalne
 

Paulina Rzeszótko – Zespół Szkół Ekonomicznych

Klaudia Marzec – II Liceum Ogólnokształcące

Agata Kawczyńska - V Liceum Ogólnokształcące

Zespół z V Liceum Ogólnokształcącego

Kamila Płoszaj, Magdalena Szlachta - Zespół Szkół Sportowych

*zdobyte miejsca uczestnicy poznają podczas rozdania nagród

 

 

Zapraszamy laureatów na finał VI Przeglądu Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół oraz uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 05.12.2014r. (piątek) w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego o godz. 13:00.

 



20 listopada 2014
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl