Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
WYNIKI KONKURSU TANECZNEGO

 

Znamy już laureatów konkursu tanecznego organizowanego w ramach VI Przeglądu Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej. W czwartek 20 listopada do Zespołu Szkół nr 1 przybyło 162 uczestników, którzy rywalizowali w  trzech kategoriach: soliści, pary lub duety taneczne oraz zespoły taneczne w klasach I-III, IV-VI, szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Ocenie jury podlegały następujące elementy: dobór muzyki, styl wykonania, technika, dobór strojów, wyraz artystyczny, choreografia.

Laureaci konkursu muzycznego*

Szkoły Podstawowe klasy I-III
Milena Musiałek – Szkoła Podstawowa 20

Weronika Pędzik – Szkoła Podstawowa 13

Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 31

Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 34 (7 osób)

Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 34 (4 osoby)

Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 34 (5 osób)

Szkoły Podstawowe klasy IV-VI

Jakub Haduch Szkoła Podstawowa nr 25
Marcin Dróżdż Szkoła Podstawowa nr 20

Zuzanna Podorecka Szkoła Podstawowa nr 13

Karolina Węgrzynowicz/Natalie Scheiflinger Szkoła Podstawowa nr 20

Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 18 (10 osób)

Zespół ,,Puls Ósemki” ze Szkoły Podstawowej nr 8

Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 12

Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 21

Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 31 (16 osób)

Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 34 (9 osób)

Zespół ,,Game Over” ze Szkoły Podstawowej nr 13 (5 osób)

Gimnazja i Szkoły Ponadgimnazjalne

Marcelina Waniek Gimnazjum nr 5

Kacper Jaworski Gimnazjum nr 8

Marlena Bąk Zespół Szkół Plastycznych

Angelika Olszowy/Bartosz Lis I Liceum Ogólnokształcące

Maja Dobrowolska/Magdalena Żukowska Gimnazjum nr 4

Zuzanna Izdebska/Dawid Duda Gimnazjum nr 4

Zespół z Zespołu Szkół Ekonomicznych (6 osób)

Katarzyna Samerdak Zespół Szkół nr 1

Zespół z Gimnazjum nr 4 (11 osób)

Zespół z Gimnazjum nr 4 (3 osoby)

*zdobyte miejsca uczestnicy poznają podczas rozdania nagród

Zapraszamy laureatów na finał VI Przeglądu Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół oraz uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 05.12.2014r. (piątek) w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego o godz. 13:00.

 

 

                                                                                                 

 

 

 

 



20 listopada 2014
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl