Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
AKCJA CHARYTATYWNA GRAJ I POMAGAJ

7 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum odbyła się VIII edycja Akcji Charytatywnej Graj i Pomagaj przygotowanej przez Centrum Sportu i Rekreacji .

Jak co roku podczas imprezy było wiele atrakcji: zabawa mikołajkowa z "Ciotką Klotką i Fasolkami", bajkowy spektakl, kiermasz ozdób świątecznych, warsztaty plastyczne, ścianka wspinaczkowa i oczywiście prezenty wręczane przez Mikołaja.

Przybywających witała Miejska Orkiestra Dęta. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w "I Biegu Mikołajkowym". O godz. 17.00 pojawił się  Św. Mikołaj, który rozdawał dzieciom prezenty.


Dąbrowska Hala Centrum zamieniła  się w wielki plac zabaw. Jak zwykle były niespodzianki: malowanie twarzy, galeria artystyczna w której prezentowane były prace uczestników  VI Przeglądu Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej. 


W trakcie  imprezy  można było zakupić cegiełki u przedstawicieli  Stowarzyszenia „Dar Serca” w ramach zbiórki publicznej  zgłoszonej w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji pod nr  2014/955/OR . Celem zbiórki jest zebranie środków finansowych  na dofinansowanie wyjazdów dzieci na ,,zielone kolonie”, z rodzin  znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.


W 2013 r. podczas  zbiórki publicznej zebraliśmy  kwotę 10 615 zł. Dzięki Państwa wsparciu, 18  dzieci z rodzin znajdujących się  w trudnej sytuacji wyjechało  w czerwcu 2014 r. na zieloną szkołę.


Natomiast  do dnia 17.12.2014 r. w ramach  obecnie trwającej zbiórki oraz  z darowizn przekazywanych na konto Stowarzyszenia  zebraliśmy kwotę 23 400.  Już wiemy,  że w porównaniu do roku ubiegłego o wiele więcej dzieci potrzebujących, będzie mogło skorzystać z naszego wsparcia.


Dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy oraz darczyńcom.


Zbiórka publiczna Stowarzyszenia „Dar Serca”  będzie trwać do 30.09.2015 r.
Można także pomóc wpłacać darowizny na konto Stowarzyszenia z dopiskiem ,,zielona szkoła”:       

                                                                                                                                            
Bank P K O S.A. Oddział w Dąbrowie  Górniczej nr 13 1240 4908 1111 0010 1787 9528


Zapraszamy Ludzi o wrażliwych sercach do przyłączenia się do tej szlachetnej akcji.

 18 grudnia 2014
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl