Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
AKCJA CHARYTATYWNA GRAJ I POMAGAJ

7 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum odbyła się VIII edycja Akcji Charytatywnej Graj i Pomagaj przygotowanej przez Centrum Sportu i Rekreacji .

Jak co roku podczas imprezy było wiele atrakcji: zabawa mikołajkowa z "Ciotką Klotką i Fasolkami", bajkowy spektakl, kiermasz ozdób świątecznych, warsztaty plastyczne, ścianka wspinaczkowa i oczywiście prezenty wręczane przez Mikołaja.

Przybywających witała Miejska Orkiestra Dęta. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w "I Biegu Mikołajkowym". O godz. 17.00 pojawił się  Św. Mikołaj, który rozdawał dzieciom prezenty.


Dąbrowska Hala Centrum zamieniła  się w wielki plac zabaw. Jak zwykle były niespodzianki: malowanie twarzy, galeria artystyczna w której prezentowane były prace uczestników  VI Przeglądu Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowy Górniczej. 


W trakcie  imprezy  można było zakupić cegiełki u przedstawicieli  Stowarzyszenia „Dar Serca” w ramach zbiórki publicznej  zgłoszonej w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji pod nr  2014/955/OR . Celem zbiórki jest zebranie środków finansowych  na dofinansowanie wyjazdów dzieci na ,,zielone kolonie”, z rodzin  znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.


W 2013 r. podczas  zbiórki publicznej zebraliśmy  kwotę 10 615 zł. Dzięki Państwa wsparciu, 18  dzieci z rodzin znajdujących się  w trudnej sytuacji wyjechało  w czerwcu 2014 r. na zieloną szkołę.


Natomiast  do dnia 17.12.2014 r. w ramach  obecnie trwającej zbiórki oraz  z darowizn przekazywanych na konto Stowarzyszenia  zebraliśmy kwotę 23 400.  Już wiemy,  że w porównaniu do roku ubiegłego o wiele więcej dzieci potrzebujących, będzie mogło skorzystać z naszego wsparcia.


Dziękujemy wszystkim uczestnikom imprezy oraz darczyńcom.


Zbiórka publiczna Stowarzyszenia „Dar Serca”  będzie trwać do 30.09.2015 r.
Można także pomóc wpłacać darowizny na konto Stowarzyszenia z dopiskiem ,,zielona szkoła”:       

                                                                                                                                            
Bank P K O S.A. Oddział w Dąbrowie  Górniczej nr 13 1240 4908 1111 0010 1787 9528


Zapraszamy Ludzi o wrażliwych sercach do przyłączenia się do tej szlachetnej akcji.

 18 grudnia 2014
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl