Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
IV Bieg Walentynkowy w nowej odsłonie

 Chociaż do Dnia Zakochanych pozostało jeszcze dużo czasu, już teraz zapraszamy Was 8 lutego 2015 r. do Dąbrowy Górniczej. Zapraszamy Was do udziału w czwartej edycji Biegu Walentynkowego organizowanego przez Stowarzyszenie Pogoria Biega wraz z Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej. Ponieważ staramy się aby każda kolejna edycja naszej imprezy była lepsza od poprzedniej, unikamy popełnionych błędów oraz pilnie wsłuchujemy się w Wasze opinie, właśnie dzięki uprzejmości wspomnianego Centrum Sportu i Rekreacji Bieg Waletnynkowy w 2015 roku czeka duża zmiana… miejsca i trasy!

Opuszczamy malownicze tereny Parku Zielona oraz Pogorii III i zapraszamy Was do Parku Hallera w okolice Hali Sportowo – Widowiskowej „Centrum”. Oddajemy Wam do dyspozycji to,co w Dąbrowie najlepsze – nowoczesne zaplecze w postaci hali „Centrum” – areny zmagań dąbrowskich ekstraligowych drużyn siatkarek i koszykarzy, bliskość obiektów sportowo – rekreacyjnych i komercyjnych ulokowanych w bezpośrednim sąsiedztwie oraz ciekawą, doskonale przygotowaną
i wymagającą trasę biegu. Nowe miejsce to również brak limitu zawodników oraz atrakcje dla Waszych niebiegających towarzyszy i towarzyszek. To co na pewno się nie zmieni to klimat zawodów – podobnie jak w latach ubiegłych zawodnicy startujący w parach będą połączeni nierozerwalną czerwoną wstążeczką, a na najlepszych będą czekały nagrody rzeczowe. Nie rezygnujemy również z konkursu na Najlepsze Walentynkowe Przebranie.

Regulamin do pobrania znajduje się na dole strony.  

Zapisy do biegu na: http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/42/iv-bieg-walentynkowy.html  http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/43/iv-bieg-walentynkowy-pary.html

IV Bieg Walentynkowy, 8 lutego 2015 r., Dąbrowa Górnicza – Zapraszamy!

Zużywaj się – nie rdzewiej!

 

Tomasz Skuta,

Pogoria Biega

 13 stycznia 2015
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl