Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
FERIE Z CSIR 2015
Już tylko ostatnie dni pozostały uczniom do wyczekiwanych ferii zimowych. Od początku lutego Centrum Sportu i Rekreacji rozpoczyna coroczne zajęcia sportowe na swoich obiektach. Przez dwa tygodnie każdy będzie miał możliwość uczestnictwa w specjalnie przygotowanych bezpłatnych formach aktywności. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów będzie można nie tylko doskonalić  formę fizyczną, ale także sprawdzić swoje możliwości w nowych sferach życia sportowego.
Na początek proponujemy odwiedzić Halę Sportową przy ul. Swobodnej, w której zapraszamy na codzienne rozgrywki siatkówki, koszykówki, tenisa stołowego oraz szkółkę bokserską.  
W pierwszym tygodniu ferii  powróci zimowa akademia badmintona, jak co roku w Szkole Podstawowej nr 31 w Ząbkowicach.  
Z kolei Hala ,,Centrum”  oferuje zajęcia cheerleaders, zapasy oraz tenis ziemny.  
Tanecznym krokiem przechodzimy do następnej propozycji, czyli zajęć ze Szkołą Marengo.  Zapraszamy dzieci i młodzieży dwa razy w tygodniu na zajęcia w stylu: hip-hop oraz taniec towarzyski.  
Z kolei w wodny świat wprowadzi uczniów Aqua Park Nemo. Podobnie jak w latach ubiegłych od poniedziałku do piątku dzieci i młodzież będą mogły bezpłatnie korzystać z basenów.
W przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych zapraszamy wszystkich do wypożyczalni nart biegowych na Pogorii III oraz na śnieżne szaleństwo w Błędowie, czyli kulig z ogniskiem.
 
Wszystkie zajęcia są otwarte i bezpłatne. Nie wymagają wcześniejszych zapisów.
Szczegółowy program akcji ,,Zima w Mieście” do pobrania na dole strony. 
 


28 stycznia 2015
06 października 2017

VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ

Siatkarskie rozgrywki odbędą się w dniach 6-8 października w Hali Widowiskowo-Sportowej

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ 06/10/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl