Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
PÓŁMARATON DĄBROWSKI NAGRODZONY!

Przygotowania oraz zapisy do VIII edycji Półmaratonu Dąbrowskiego wystartowały już w styczniu. Tymczasem dla zawodników oraz fanów naszego biegu mamy bardzo dobrą wiadomość.  Po raz kolejny dąbrowska prestiżowa impreza sportowa została doceniona przez biegaczy z całego kraju. VII Półmaraton Dąbrowski zajął dumne IV miejsce w kategorii Półmaratonów Dużych.  Certyfikat Jakości 2014 został nadany na podstawie ogólnopolskiego  głosowania dla udokumentowania  doskonałej organizacji imprezy biegowej. Wyróżnienie organizatorzy otrzymali od  portalu internetowego  MaratonyPolskie.PL oraz zawodników z całego kraju.

Półmaraton Dąbrowski to cykliczna impreza biegowa, która zgromadziła tysiące fanów nie tylko z Polski, ale także zagranicznych gości: m.in.: z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Francji, Słowacji, Austrii, czy Kenii.  Niewątpliwą zaletą, która jednocześnie wyróżnia nasz bieg od innych jest malownicza, szybka trasa  prowadząca wzdłuż zbiorników wodnych Pogoria III i IV.  Ponadto w ramach imprezy organizowany jest od lat ,,Bieg Skrzata”, który obecnie przyciąga ponad 600 młodych biegaczy. W kategorii Nordic Walking udział wzięło  prawie 120 zawodników. To są dane statystyczne, ale dla nas, organizatorów, oznaczają nie tylko liczby. Przede wszystkim nadal istnieje ogromna potrzeba organizowania imprez biegowych, które z roku na rok przyciągają tłumy zawodników. Z tego powodu każda kolejna edycja Półmaratonu jest starannie przygotowywana i ulepszana dla naszych biegaczy. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy oraz wsparcie i zapraszamy 12 kwietnia na VIII Półmaraton Dąbrowski. 

W załączeniu certyfikat.03 lutego 2015
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl