Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
IV BIEG WALENTYNKOWY - UTRUDNIENIA I MINI PRZEWODNIK

Utrudnienia w ruchu

To już w najbliższą niedzielę odbędzie się IV Bieg Walentynkowy, w związku z tym na mieszkańców Dąbrowy Górniczej czekają krótkotrwałe utrudnienia w ruchu na ulicach: Kościuszki, Królowej Jadwigi, Aleji Róż, Legionów Polskich i Dojazdowej. Utrudnienia dotyczyć będą również pasażerów komunikacji miejskiej i prywatnej na przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum w kierunku Gołonoga. Organizatorzy liczą na wyrozumiałość mieszkańców i zapeniają, iż utrudnienia potrwają niespełna 30 min. Zapraszamy również do dopingowania uczestników IV Biegu Walentynkowego.

 

Mini przewodnik IV Biegu Walentynkowego

Kiedy i gdzie ?

Spotykamy się już w najbliższą niedzielę, 8 lutego 2015 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej „Centrum” w Dąbrowie Górniczej. Start o godzinie 11:00. Limit na pokonanie 5,5 km trasy to 1,5 godziny.

Odbiór pakietów

Biuro Zawodów czynne będzie w sobotę, 7 lutego 2015 r. w godzinach 10:00 – 15:00 w Hali Widowiskowo – Sportowej „Centrum” oraz w dniu zawodów – w niedzielę w godzinach 8:00 – 10:15. Do weryfikacji oraz odbioru numeru i pakietu startowego potrzebny będzie dokument tożsamości. Osobom niepełnoletnim przy weryfikacji dodatkowo musi towarzyszyć rodzić lub opiekun prawny. Odbiór pakietu startowego dla innej osoby możliwy jest tylko po okazaniu dowodu tożsamości i oświadczenia osoby dla której przewidziany jest pakiet startowy. Dodatkowe informacje dot. warunków weryfikacji i wydawania pakietów startowych znajdują się w regulaminie zawodów. Gorąco zachęcamy do wcześniejszego odbioru pakietów startowych w sobotę lub w niedzielę już od 8:00.

Zgłoszenia do biegu

Chciałbyś wystartować w Biegu Walentynkowym a nie zdążyłeś się zapisać ? Nic straconego. Nadal możesz to zrobić w Biurze Zawodów w godzinach jego otwarcia.

Dojazd

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych w bezpośrednim otoczeniu Hali „Centrum” oraz wyłączenie z ruchu części ulic, zawodnikom z Dąbrowy Górniczej i okolicznych miast proponujemy dojazd komunikacją miejską. Przystanki autobusowe i tramwajowe zlokalizowane są nieopodal Hali „Centrum”, przystanek kolejowy znajduje się w odległości ok. 1 km. Z tych samych powodów osobom korzystającym z własnego transportu proponujemy pozostawienie samochodów poza okolicą startu. W niedużej odległości od Hali „Centrum” jest  dużo miejsc parkingowych z których  można skorzystać. Prosimy i liczymy na Waszą współpracę oraz wyrozumiałość.

Co zabrać ?

Wszystko co konieczne do odbioru pakietu startowego i dużą porcję dobrego humoru!

Jak będzie ?

Będzie niesamowicie !

 

Do zobaczenia w niedzielę!

Organizatorzy.06 lutego 2015
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl