Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
IV BIEG WALENTYNKOWY ZA NAMI

8 lutego już po raz czwarty odbył się w Dąbrowie Górniczej "Bieg Walentynkowy".

W tym roku imprezę przygotowały Stowarzyszenie Pogoria Biega oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej.

Trasa o długości 5,5 km prowadziła ulicami Centrum Miasta oraz alejkami Parku Hallera. Start oraz meta zlokalizowane były przed Halą Centrum.

Na starcie stwiło się ponad 800 uczestniczek i uczestników z województwa śląskiego oraz z Krakowa.

W biegu najszybszy okazał się Paweł Szymański z Niewymiękaczy Katowice. Drugi był Dariusz Wilk z Będzina, a trzeci Michał Juszczak z Rudnik. Czwarte miejsce dla Rafała Kampy z Dąbrowy Górniczej, piąte dla Marka Sokołowskiego z Mysłowic. Szósty był Robert Sudara, także z Dąbrowy Górniczej.

 Wsród pań wygrała Beata Kantyka z Oświęcimia, drugie miejsce dla Ewy Brzezińskiej z Dąbrowy Górniczej, a trzecie dla Aleksandry Madeja z Bytomia. Czwarta była Anna Kochanek-Stolarczyk z Sosnowca, piąta Dominika Izdebska z Olkusza, a szósta Małgorzata Sosna z Tarnowskich Gór.

W kategorii par po raz kolejny już najlepsi okazali się Dominika Wiśniewska Ulfik i Rafał Ulfik z Zabrza. Drugie miejsce zajęli Karolina Skibińska i Wojciech Cieślik z Dąbrowy Górniczej, a trzecie Monika i Artur Bielińscy z Przyszowic. Czwarta lokata dla Agnieszki i PIotra Janocha z Żarek Letnisko, a piąta dla Moniki Suchogórskiej i Dominika Kamińskiego z Dąbrowy Górniczej, a szóste dla Edyty Wilk i Michała Szczepańczyka z Dąbrowy Górniczej i Będzina.

 W kategorii nordic walking najszybsza była Angelika Pietrzyk z Bystrzanowic. Drugie miejsce dla Aleksandry Radosz ze Złotego Potoku, a trzecie Agaty Haberko z Dąbrowy Górniczej. Wśród panów zwyciężył Grzegorz Dors z Janowa, przed Grzegorzem Nowakiem z Czeladzi i Danielem Wojtasińskim z Częstochowy.

Wyścigi nordic walking parami wygrali Tatiana i Rafał Galińscy z Parkoszowic. Drugie miejsce dla Ewy i Dariusza Rożewiczów z Tychów, a trzecie dla Danuty Pala-Skrzypczyk i Dawida Skrzypczyka ze Złotego Potoku.


Wyniki dostępne na stroniezmierzymyczas.pl11 lutego 2015
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl