Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
IV BIEG WALENTYNKOWY ZA NAMI

8 lutego już po raz czwarty odbył się w Dąbrowie Górniczej "Bieg Walentynkowy".

W tym roku imprezę przygotowały Stowarzyszenie Pogoria Biega oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej.

Trasa o długości 5,5 km prowadziła ulicami Centrum Miasta oraz alejkami Parku Hallera. Start oraz meta zlokalizowane były przed Halą Centrum.

Na starcie stwiło się ponad 800 uczestniczek i uczestników z województwa śląskiego oraz z Krakowa.

W biegu najszybszy okazał się Paweł Szymański z Niewymiękaczy Katowice. Drugi był Dariusz Wilk z Będzina, a trzeci Michał Juszczak z Rudnik. Czwarte miejsce dla Rafała Kampy z Dąbrowy Górniczej, piąte dla Marka Sokołowskiego z Mysłowic. Szósty był Robert Sudara, także z Dąbrowy Górniczej.

 Wsród pań wygrała Beata Kantyka z Oświęcimia, drugie miejsce dla Ewy Brzezińskiej z Dąbrowy Górniczej, a trzecie dla Aleksandry Madeja z Bytomia. Czwarta była Anna Kochanek-Stolarczyk z Sosnowca, piąta Dominika Izdebska z Olkusza, a szósta Małgorzata Sosna z Tarnowskich Gór.

W kategorii par po raz kolejny już najlepsi okazali się Dominika Wiśniewska Ulfik i Rafał Ulfik z Zabrza. Drugie miejsce zajęli Karolina Skibińska i Wojciech Cieślik z Dąbrowy Górniczej, a trzecie Monika i Artur Bielińscy z Przyszowic. Czwarta lokata dla Agnieszki i PIotra Janocha z Żarek Letnisko, a piąta dla Moniki Suchogórskiej i Dominika Kamińskiego z Dąbrowy Górniczej, a szóste dla Edyty Wilk i Michała Szczepańczyka z Dąbrowy Górniczej i Będzina.

 W kategorii nordic walking najszybsza była Angelika Pietrzyk z Bystrzanowic. Drugie miejsce dla Aleksandry Radosz ze Złotego Potoku, a trzecie Agaty Haberko z Dąbrowy Górniczej. Wśród panów zwyciężył Grzegorz Dors z Janowa, przed Grzegorzem Nowakiem z Czeladzi i Danielem Wojtasińskim z Częstochowy.

Wyścigi nordic walking parami wygrali Tatiana i Rafał Galińscy z Parkoszowic. Drugie miejsce dla Ewy i Dariusza Rożewiczów z Tychów, a trzecie dla Danuty Pala-Skrzypczyk i Dawida Skrzypczyka ze Złotego Potoku.


Wyniki dostępne na stroniezmierzymyczas.pl11 lutego 2015
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl