Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
OTYLIADA 2015 W NEMO

Nocny Maraton Pływacki „Otyliada 2015”

Tego w Nemo jeszcze nie było! W nocy z 28 lutego na 1 marca odbędzie się II edycja największej amatorskiej imprezy pływackiej w Polsce. W „Nemo - Świat Rozrywki” maraton odbędzie się po raz pierwszy.

Punktualnie o godz. 18:00, na 35 pływalniach w całej Polsce uczestnicy maratonu wskoczą do wody. I pływać będą aż wystarczy sił!

Do udziału w maratonie może zgłosić się każdy.

Zapisy odbywają się do dnia 26 lutego w Dziale Sprzedaży i Obsługi Klienta w Nemo. Koszt uczestnictwa to tylko 10zł od osoby. Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat oraz identyfikator. Dla najmłodszego, najstarszego, najwytrwalszego oraz najliczniejszej rodziny organizator przewidział dodatkowe nagrody.

Dlaczego pływamy? Dlatego, że pływanie wzmacnia mięśnie, wygładza skórę, koryguje postawy ciała, zwiększa pojemność płuc oraz odciąża kręgosłup. To dobra alternatywa na długie zimowe wieczory, pomaga kształtować sylwetkę przed nadchodzącym latem. Czy jeszcze kogoś trzeba przekonywać?

Czy wspólnie pobijemy rekord „OTYLIADY’2014”?
Potrzebujemy wsparcia, ponieważ im więcej uczestników, tym lepiej! Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych.

Więcej szczegółów na stronie www.otyliada.pl oraz www.nemo-swiatrozrywki.pl.
 24 lutego 2015
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl