Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
DOMINACJA DĄBROWSKICH PŁYWAKÓW

Liga Klubów Śląskich / kat wiekowa gimnazjum i liceum /
Gliwice 25.02.2015 – III edycja ligi.


Po trzech rundach Ligi Klubów - Szkół Śląskich, nasze drużyny wiodą absolutny prym wśród pozostałych 32 ekip z województwa.  Łącznie zdobyliśmy 30 medali: 11 złotych, 13 srebrnych i 6 brązowych.


Podsumowanie rundy III :
Medale złote
Sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym zespół 1 Kobiet i Mężczyzn kat 15 lat i starsi
200 m motylkowym – Śliwińska Marta  kat 15 lat i starsi
200 m motylkowym – Borkowski Kacper kat 14 lat
200 m motylkowym – Falis Dawid  kat 15 lat i starsi
200 m grzbietowym – Wiśniewska Oliwia  kat 13 lat
200 m grzbietowym – Jeżowska Kamila  kat 14 lat
200 m grzbietowym – Teresko Anna  kat 15 lat i starsi
50 m dowolnym – Nowodworski Dawid  kat 15 lat i starsi
100 m zmiennym – Nowodworski Dawid  kat 15 lat i starsi
Sztafeta 4 x 100m zmiennym zespół 1 Kobiet kat 15 lat i starsi
Sztafeta 4 x 100m zmiennym zespół 1 Mężczyzn kat 15 lat i starsi
Medale srebrne
Sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym  Kobiet i Mężczyzn kat 14 lat
Sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym zespół 2 Kobiet i Mężczyzn kat 15 lat i starsi
200 m motylkowym – Powroźnik Konrad  kat 15 lat i starsi
200 m grzbietowym – Śliwińska Marta  kat 15 lat i starsi
50 m klasycznym – Sacha Kamil kat 13 lat
50 m klasycznym – Droś Patryk kat 15 lat i starsi
50 m dowolnym – Borkowski Kacper  kat 14 lat
100 m zmiennym – Jeżowska Kamila  kat 14 lat
100 m zmiennym – Sacha Kamil kat 13 lat
Sztafeta 4 x 100m zmiennym zespół  Kobiet kat 14 lat
Sztafeta 4 x 100m zmiennym zespół  Mężczyzn kat 13 lat
Sztafeta 4 x 100m zmiennym zespół  Mężczyzn kat 14 lat
Sztafeta 4 x 100m zmiennym zespół  2 Mężczyzn kat 15 lat i starsi
Medale brązowe
Sztafeta 8 x 50m stylem dowolnym  Kobiet i Mężczyzn kat 13 lat
200 m grzbietowym – Walczysko Jakub  kat 14 lat
50 m dowolnym – Borkowski Kacper kat 14 lat
100 m zmiennym – Teresko Anna  kat 15 lat i starsi
Sztafeta 4 x 100m zmiennym zespół  Kobiet kat 13 lat
Sztafeta 4 x 100m zmiennym zespół 2 Kobiet kat 15 lat i starsi


 



02 marca 2015
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl