Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
POLSKO-AMERYKAŃSKIE KLINIKI SERCA PARTNEREM PÓŁMARATONU DĄBROWSKIEGO

Miło nam poinformować, że Partnerem tegorocznego Półmaratonu Dąbrowskiego
zostały POLSKO-AMERYKAŃSKIE KLINIKI SERCA (PAKS).


Zdrowy styl życia, aktywność sportowa oraz wspieranie działań z zakresu profilaktyki sercowo-naczyniowej zajmują szczególne miejsce w strategii rozwoju PAKS, stąd udział Klinik w organizacji jednej z największych imprez biegowych na Śląsku.
 
Misją Polsko-Amerykańskich Klinik Serca jest ratowanie życia i zdrowia Polaków blisko ich miejsca zamieszkania. PAKS zapewnia dostęp do kompleksowego, nowoczesnego i małoinwazyjnego leczenia chorób całego układu krążenia – począwszy od poradni, poprzez diagnostykę i terapię a skończywszy na rehabilitacji.

Dzięki nawiązanej współpracy uczestnicy VIII Półmaratonu Dąbrowskiego będą mogli skorzystać bezpłatnie z podstawowych badań serca (EKG, ciśnienie, cukier) realizowanych przez PAKS 11 i 12 kwietnia na terenie Hali „Centrum”.


Aby poznać bliżej partnera Półmaratonu Dąbrowskiego kliknij poniższy baner.06 marca 2015
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl