Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
REMIS W PÓŁFINALE

Siatkarkom Tauron MKS Dąbrowa Górnicza niestety nie udało się odnieść drugiego zwycięstwa z Atomem Trefl Sopot. Po niedzielnej wygranej, która była sporą sensacją, nasze siatkarki były blisko jej powtórzenia. Po wygraniu pierwszego seta 25:21 przez Tauron MKS ,w kolejnych odsłonach Atom nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa i wygrał kolejne trzy sety. Należy dodać, że każdy set był wyrównany i walka o zwycięstwo trwała do samego końca, dowodem na to jest fakt, iż siatkarki z Dąbrowy Górniczej zdobyły o 4 pkt. mniej w całym meczu.

Remis po pierwszych dwóch meczach stawia podopieczne W. Kawki w dobrej sytuacji przed meczami we własnej hali. Na pewno możemy być pewni dobrej gry i mnóstwa emocji, gdyż zespół z Sopotu łatwo się nie podda. Spotkania w hali Centrum zaplanowano na 14 i 15 maja. (G.Banak)

Atom Trefl Sopot - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 ( 21:25, 25:23, 25:21, 25:23 )

MVP spotkania Magdalena Śliwa.10 maja 2011
06 października 2017

VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ

Siatkarskie rozgrywki odbędą się w dniach 6-8 października w Hali Widowiskowo-Sportowej

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ 06/10/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl