Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
II CROSS BŁĘDOWA JUŻ W SOBOTĘ !

Niezmiernie Nam miło poinformować, że w związku z nieprzekroczonym limitem uczestników „II Crossu Błędowa”,  osoby, które nie zdążyły z opłatą startową, będą mogły dokonać wpłaty podczas weryfikacji w dniach 29 maja w godz. 12:00 do 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum Al. Róż 3  oraz 30 maja w godz. 8:00 do 10:00 na terenie Eurocampingu w Błędowie ul. Żołnierska 130. Zapisy będą możliwe do osiągnięcia limitu 300 uczestników biegu.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że trasa  „II Crossu Błędowa” wynosi 10 km
i prowadzi dość wymagającymi terenami lasów błędowskich. Uczestnicy będą mogli zmierzyć się z przeprawą przez rzekę, błotem oraz odcinkami piaskowymi.

 

Każdy zawodnik poza wyjątkową koszulką techniczną i medalem, otrzymają smaczny posiłek regeneracyjny, a także możliwość pozostania na wieczornym ognisku, podsumowującym „II CROSS BŁĘDOWA”.

Serdecznie Zapraszamy - Dz. Sportu Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej oraz Stowarzyszenie Pogoria Biega.28 maja 2015
06 października 2017

VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ

Siatkarskie rozgrywki odbędą się w dniach 6-8 października w Hali Widowiskowo-Sportowej

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ 06/10/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl