Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
TENIS ZIEMNY- WYNIKI NABORU

Zakończył się I etap naboru do nowej sekcji tenisa ziemnego MOS CSiR Dąbrowa Górnicza.

Poniżej lista dzieci zakwalifikowanych do II etapu naboru- roczniki 2007;2008;2009.


ETAP II:

Hala Centrum, Alei Róż 3, 41-300 Dąbrowa Górnicza
16 – 19.06.2015  zajęcia z grami i zabawami ruchowymi (15:00 – 20:00)
20.06.2015 Testy sprawności fizycznej (8:00 – 13:00)


 
Grupa 15:00 – 15:55
1.    Wiwianna Wędrychowicz
2.    Jakub Kamiński
3.    Dawid Kamiński
4.    Hanna Dzwiosz
5.    Maja Pudlik
6.    Michał Kiełb
7.    Oliwier Michalski
8.    Sebastian Tomczyk
9.    Wojtek Bojkowski
10.    Ada Sobczyk
11.    Lena Krzepkowska
12.    Maja Modlibóg
13.    Pola Paczyńska
14.    Jakub Uliniarz
15.    Jaś Smalcerz                                                                                                                                                    16.    Weronika Ścigocka             

17.   Sara Poradzisz

18.   Konrad Sokołowski                                                                                                                   

Grupa 16:00 – 16:55
1.    Lena Markowska
2.    Julia Paprota
3.    Julia Borowik
4.    Zuzanna Kielijan
5.    Oskar Szmukier
6.    Magdalena Drózd
7.    Mia Musiał
8.    Borys Kałuża
9.    Dawid Adamczyk
10.    Zofia Guzik
11.    Sonia Porada
12.    Jakub Koziara – Skopek
13.    Bartosz Dubiel
14.    Borys Kasprzyk
15.    Lena Kuc
16.    Nina Tomkiewicz 

17.    Nicola Kiercz                                                                                                                                            

Grupa 17:00 – 17:55
1.    Natalia Mrozek
2.    Kacper Pietranek
3.    Magdalena Prochoń
4.    Nadia Faris
5.    Maja Małachowska
6.    Joanna Surowiec
7.    Nicole Niziórska
8.    Natalia Poniewierska
9.    Michalina Koziak
10.    Mikołaj Nadolny
11.    Julia Borowiecka Nowak
12.    Jaś Bochnak
13.    Kamil Podsiadło
14.    Natalia Rogowicz
15.    Jakub Pomykała
16.    Oliwier Miglus

Grupa 18:00 – 18:55
1.    Maja Bazylak
2.    Jan Nalepa
3.    Alicja Nalepa
4.    Szymon Frączek
5.    Jaś Nogaj
6.    Ania Grocholska
7.    Miłosz Miśkiewicz
8.    Daniel Smuszkiewicz
9.    Natalia Ścibska
10.    Łukasz Konieczny
11.    Jakub Stępniewski
12.    Maciej Szymański
13.    Atena Kołakowska
14.    Borys Krupa
15.    Natalia Popławska
16.    Nikola Lemańska

 
Grupa 19:00 – 19:55
1.    Dawid Zabawski
2.    Daniel Zabawski
3.    Patryk Sikora
4.    Rafał Sikora
5.    Juliusz Bryś
6.    Oliwia Gasińska
7.    Klaudia Hanusiewicz
8.    Patrycja Hanusiewicz
9.    Jakub Suchoszek
10.    Laura Ballario
11.    Lena Pietrasik
12.    Amelia Gala
13.    Igor Gala
14.    Natalia Maliszewska
15.    Julia Wolska
16.    Dominik Borowiecki

 

Trener prowadzący Paweł Kałuża- 660 422 944/ p.kaluza@csir.pl
 

 



14 czerwca 2015
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl