Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
MISTRZOSTWO POLSKI DLA ZAWODNICZKI CSiR-MOS DĄBROWA GÓRNICZA!

W dniu 26.09.2015r. w Warszawie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w zapasach. Bardzo dobrze zaprezentowały się trzy zawodniczki CSiR - MOS  Dąbrowa Górnicza.

Wszystkie dziewczyny wystartowały w wadze do 58 kilogramów.

Po zaciętej rywalizacji Mistrzynią Polski została Jowita Wrzesień natomiast na trzecim miejscu podium uplasowała się Klaudia Krukowska. Niestety trzecia z naszych zawodniczek Magdalena Finowska przegrała walkę o brązowy medal i uplasowała się na miejscu piątym.


W zawodach wystartowało 100 zawodników w tym 36 kobiet z 17 klubów. Dziewczęta z Dąbrowy Górniczej uplasowały się na trzecim miejscu w klasyfikacji drużynowej,  za reprezentantkami z Cement Gryf Chełm i AZS AWF Warszawa.
 02 października 2015
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl