Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
KOLEJNE MEDALE ZAPAŚNICZEK MOS CSIR DĄBROWA GÓRNICZA!

W ostatni weekend, to jest 2-3 października 2015r. w Krasnymstawie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach. W zawodach wystartowało 49 zawodniczek z 22 klubów z całego kraju. Po raz kolejny w tym roku reprezentantki dąbrowskiego CSiR udowodniły, że zaliczają się do najsilniejszych.

W zawodach wystartowały cztery dziewczyny i wszystkie wróciły z medalami. Najlepiej zaprezentowała się Jowita Wrzesień, która wygrała rywalizację w kategorii wagowej do 58 kilogramów. Jowita powtórzyła wynik z przed roku i po raz drugi została Młodzieżową Mistrzynią Polski. Na drugim miejscu podium stanęła Klaudia Krukowska, rywalizująca w wadze do 55 kilogramów. Klaudia uległa jedynie Pauli Kozłow z Raciborza. To bardzo dobry występ naszej zawodniczki, tym bardziej wartościowy, iż wróciła ona po kontuzji i jej start w zawodach do samego końca nie był pewny. Na trzecich miejscach w swoich kategoriach wagowych uplasowały się: Anna Myca walcząca w wadze do 53 kilogramów i Magdalena Finowska która walczyła w wadze do 58 kilogramów.

Tak dobry występ podopiecznych trenera Adama Ćwika, pozwala z optymizmem patrzeć przyszłość dąbrowskich zapasów, a cztery medale Mistrzostw Polski do lat 23 to niewątpliwie duży sukces dąbrowskich zawodniczek.