Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
KOLEJNE MEDALE ZAPAŚNICZEK MOS CSIR DĄBROWA GÓRNICZA!

W ostatni weekend, to jest 2-3 października 2015r. w Krasnymstawie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach. W zawodach wystartowało 49 zawodniczek z 22 klubów z całego kraju. Po raz kolejny w tym roku reprezentantki dąbrowskiego CSiR udowodniły, że zaliczają się do najsilniejszych.

 W zawodach wystartowały cztery dziewczyny i wszystkie wróciły z medalami. Najlepiej zaprezentowała się Jowita Wrzesień, która wygrała rywalizację w kategorii wagowej do 58 kilogramów. Jowita powtórzyła wynik z przed roku i po raz drugi została Młodzieżową Mistrzynią Polski. Na drugim miejscu podium stanęła Klaudia Krukowska, rywalizująca w wadze do 55 kilogramów. Klaudia uległa jedynie Pauli Kozłow z Raciborza. To bardzo dobry występ naszej zawodniczki, tym bardziej wartościowy, iż wróciła ona po kontuzji i jej start w zawodach do samego końca nie był pewny. Na trzecich miejscach w swoich kategoriach wagowych uplasowały się: Anna Myca walcząca w wadze do 53 kilogramów i Magdalena Finowska która walczyła w wadze do 58 kilogramów.

Tak dobry występ podopiecznych trenera Adama Ćwika, pozwala z optymizmem patrzeć przyszłość dąbrowskich zapasów, a cztery medale Mistrzostw Polski do lat 23 to niewątpliwie duży sukces dąbrowskich zawodniczek.

 

 08 października 2015
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl