Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
VII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI UCZNIÓW DĄBROWSKICH SZKÓŁ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA DĄBROWA GÓRNICZA

W VII edycji Przeglądu Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w konkursach:

- plastycznym,

- fotograficznym,

- muzycznym,

- tanecznym.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane będą do 6 listopada 2015r. w siedzibie Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej, na zamieszczonej w załączeniu karcie zgłoszeń. Dodatkowym warunkiem w przypadku konkursu plastycznego oraz fotograficznego jest wypełnienie i podpisanie zgody przez rodziców lub prawnych opiekunów uczestnika. Wypełnione zgłoszenia mozna przesłać faxem na nr 32 260 20 10 lub e-mailem na adres sport@csir.pl.

Terminy i miejsca konkursów znajdują się w regulaminie ( w załączeniu na dole strony) tam również znajdują się karty zgłoszeń i zgody dla rodziców.

Przegląd jest organizowany przez Centrum Sportu i Rekreacji przy współpracy Zespołu Szkół nr.1 im. Związku  Orła Białego. Partnerami są: Zespół Szkół Muzycznych im. Michała Spisaka, Zespół Szkół Plastycznych im. Tadeusza Kantora oraz Szkoła Tańca Marengo.

Więcej informacji udziela Dział Sportu pod nr. tel. 32 261 21 05.

Zapraszamy do wzięcia udziału, na najlepszych czekają artrakcyjne nagrody!08 października 2015
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl