Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
KONKURS PLASTYCZNY- WYNIKI I ETAPU

                                                    PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY 

                                                      KONKURS PLASTYCZNY


VII  P R Z E G L Ą D U  T W Ó R C Z O Ś C I  UC Z N I Ó W DĄ B R O W S K I C H  SZ K Ó Ł  O  P U C H A R  P R E Z Y D E N TA  MI A S TA  DĄ B R O W Y GÓ R N I C Z E J  W  R A M A C H  I X  E D Y C J I  AK C J I  CH A R Y TAT Y W N E J ,, GR A J  I  P O M A G A J ”

Do siódmej edycji  konkursu plastycznego w ramach przeglądu twórczości uczniów dąbrowskich szkół  o tytule przewodnim „Bliżej natury” wpłynęły prace z 3 szkół ponadgimnazjalnych, 5 gimnazjów oraz 7 szkół podstawowych. Jury w dniu 13.11.2015r łącznie wytypowało do drugiego etapu konkursu 30 uczestników w 4 kategoriach.


Skład jury:
1. Marcin Korek – przewodniczący jury
2. Anna Wolniaczyk – członek jury
3. Grzegorz Skryzpek – członek jury

Uczestnicy zakwalifikowani do II etapu.


w kategorii  wiekowej klasy I-III szkół podstawowych:

1. Marcin Nocoń – Szkoła Podstawowa nr 3 w Dąbrowie Górniczej
2. Antoni Iwański - Szkoła Podstawowa nr 18 w Dąbrowie Górniczej
3. Antonina Urbanowicz - Szkoła Podstawowa nr 18 w Dąbrowie Górniczej
4. Iga Gałek - Szkoła Podstawowa nr 29 w Dąbrowie Górniczej
5. Pola Michalska - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
6. Filip Muller - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
7. Amelia Dymel - Szkoła Podstawowa nr 3 w Dąbrowie Górniczej
8. Michalina Bujak - Szkoła Podstawowa nr 20 w Dąbrowie Górniczej
9. Paulina Załachowska - Szkoła Podstawowa nr 27 w Dąbrowie Górniczej


w kategorii  wiekowej klasy IV-VI szkół podstawowych:
1. Laura Franczyk – Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
2. Julia Kołosowska - Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
3. Ada Kuzior - Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
4. Gabriela Kmiotek - Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
5. Filip Górowski - Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
6. Łukasz Gardas - Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
7. Mikołaj Libura - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
8. Mateusz Gajos - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
9. Izabela Kałuża - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
10.Emilia Natkaniec - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
11. Eryk Niedziela - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
12.Paulina Krzemińska - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
13.Igor Strzelecki - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
14.Karolina Koziewicz - Szkoła Podstawowa nr 18 w Dąbrowie Górniczej


w kategorii  wiekowej szkoły gimnazjum:

1. Jakub Pałachniak – Gimnazjum nr 9 w Dąbrowie Górniczej
2. Adrianna Zawadzka – Gimnazjum nr 10 w Dąbrowie Górniczej


w kategorii  wiekowej szkoły ponadgimnazjalne:

1. Michał Pytel -  II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej
2. Karolina Zaciera – II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

3. Sandra Sobkiewicz - II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej
4. Anna Pruszowska - V Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej
5. Patrycja Kowalczyk – Zespół Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej

Wszystkich zakwalifikowanych uczestników zapraszamy na II etap konkursu:

23 listopad, godz. 11.30

Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej

ul. Kosmonautów 8

41-303 Dąbrowa Górnicza

PROSIMY O ZABRANIE ZE SOBĄ NIEZBĘDNYCH PRZYBORÓW DO WYKONANIA PRACY KONKURSOWEJ.

 



16 listopada 2015
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl