Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
KONKURS PLASTYCZNY- WYNIKI I ETAPU

                                                    PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY 

                                                      KONKURS PLASTYCZNY


VII  P R Z E G L Ą D U  T W Ó R C Z O Ś C I  UC Z N I Ó W DĄ B R O W S K I C H  SZ K Ó Ł  O  P U C H A R  P R E Z Y D E N TA  MI A S TA  DĄ B R O W Y GÓ R N I C Z E J  W  R A M A C H  I X  E D Y C J I  AK C J I  CH A R Y TAT Y W N E J ,, GR A J  I  P O M A G A J ”

Do siódmej edycji  konkursu plastycznego w ramach przeglądu twórczości uczniów dąbrowskich szkół  o tytule przewodnim „Bliżej natury” wpłynęły prace z 3 szkół ponadgimnazjalnych, 5 gimnazjów oraz 7 szkół podstawowych. Jury w dniu 13.11.2015r łącznie wytypowało do drugiego etapu konkursu 30 uczestników w 4 kategoriach.


Skład jury:
1. Marcin Korek – przewodniczący jury
2. Anna Wolniaczyk – członek jury
3. Grzegorz Skryzpek – członek jury

Uczestnicy zakwalifikowani do II etapu.


w kategorii  wiekowej klasy I-III szkół podstawowych:

1. Marcin Nocoń – Szkoła Podstawowa nr 3 w Dąbrowie Górniczej
2. Antoni Iwański - Szkoła Podstawowa nr 18 w Dąbrowie Górniczej
3. Antonina Urbanowicz - Szkoła Podstawowa nr 18 w Dąbrowie Górniczej
4. Iga Gałek - Szkoła Podstawowa nr 29 w Dąbrowie Górniczej
5. Pola Michalska - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
6. Filip Muller - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
7. Amelia Dymel - Szkoła Podstawowa nr 3 w Dąbrowie Górniczej
8. Michalina Bujak - Szkoła Podstawowa nr 20 w Dąbrowie Górniczej
9. Paulina Załachowska - Szkoła Podstawowa nr 27 w Dąbrowie Górniczej


w kategorii  wiekowej klasy IV-VI szkół podstawowych:
1. Laura Franczyk – Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
2. Julia Kołosowska - Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
3. Ada Kuzior - Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
4. Gabriela Kmiotek - Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
5. Filip Górowski - Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
6. Łukasz Gardas - Szkoła Podstawowa nr 23 w Dąbrowie Górniczej
7. Mikołaj Libura - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
8. Mateusz Gajos - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
9. Izabela Kałuża - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
10.Emilia Natkaniec - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
11. Eryk Niedziela - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
12.Paulina Krzemińska - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
13.Igor Strzelecki - Szkoła Podstawowa nr 21 w Dąbrowie Górniczej
14.Karolina Koziewicz - Szkoła Podstawowa nr 18 w Dąbrowie Górniczej


w kategorii  wiekowej szkoły gimnazjum:

1. Jakub Pałachniak – Gimnazjum nr 9 w Dąbrowie Górniczej
2. Adrianna Zawadzka – Gimnazjum nr 10 w Dąbrowie Górniczej


w kategorii  wiekowej szkoły ponadgimnazjalne:

1. Michał Pytel -  II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej
2. Karolina Zaciera – II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej

3. Sandra Sobkiewicz - II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej
4. Anna Pruszowska - V Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Dąbrowie Górniczej
5. Patrycja Kowalczyk – Zespół Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej

Wszystkich zakwalifikowanych uczestników zapraszamy na II etap konkursu:

23 listopad, godz. 11.30

Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej

ul. Kosmonautów 8

41-303 Dąbrowa Górnicza

PROSIMY O ZABRANIE ZE SOBĄ NIEZBĘDNYCH PRZYBORÓW DO WYKONANIA PRACY KONKURSOWEJ.

 



16 listopada 2015
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl