Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
GRAJ I POMAGAJ- DĄBROWSKIE MIKOŁAJKI

Tegoroczna edycja „Graj i Pomagaj” będzie jednocześnie „Dąbrowskimi Mikołajkami” w ramach których zapraszamy na zabawę wszystkie dzieci i młodzież.

Wśród atrakcji dla dzieci należy wymienić min.: przybycie Świętego Mikołaja, kiermasz świąteczny, ściankę wspinaczkową, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne, urządzenia dmuchane oraz liczne zabawy i animacje. W ramach „Graj i Pomagaj”  organizowany jest również „Przegląd Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta”, którego laureaci zaprezentują się na scenie podczas trwania imprezy.

Dodatkową atrakcją przygotowaną dla dorosłych i dla dzieci jest „Bieg Mikołajkowy”, który odbywa się w Parku Hallera. W Biegu można wystartować w dwóch kategoriach: indywidualnej i rodzinnej. Zapisy przyjmujemy w Hali Widowiskowo-Sportowej ,,Centrum” 6 grudnia od godziny 14:00. Start biegu planowany jest na godz. 15:00.

Tegoroczna akcja charytatywna odbędzie się 6 grudnia w godzinach 16.00-19.00 w Hali "Centrum", a dochód w całości zostanie przekazany na dofinansowanie zielonych kolonii dla dzieci w trudnej sytuacji materialnej.03 grudnia 2015
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl