Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
TRENINGI TRASĄ IX PÓŁMARATONU DĄBROWSKIEGO ARCELORMITTAL POLAND

CSiR Dąbrowa Górnicza oraz Urodzeni Biegacze( Partner Półmaratonu Dabrowskiego ) zapraszają do udziału w treningach trasą IX Półmaratonu Dąbrowskiego ArcelorMittal Poland.

Treningi odbędą się 13 i 20 marca.

Zbiórka uczestników o godzinie 8:45 w Hali Centrum (ul. Aleja Róż 3 w Dąbrowie Górniczej). Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej zapewnia transport na linię startu, oraz szatnie w Hali Centrum. Wyjazd punktualnie o godzinie 9.00.

Półmaraton Dąbrowski wystartuje 10 kwietnia 2016 r. o godz.11:00. Wszystkim niezdecydowanym przypominamy że pozostał  już niecały miesiąc aby zapisać się i wziąć udział w tym prestiżowym biegu. Zapisy przyjmowane będą tylko do 1 kwietnia.09 marca 2016
06 października 2017

VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ

Siatkarskie rozgrywki odbędą się w dniach 6-8 października w Hali Widowiskowo-Sportowej

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ 06/10/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl