Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
MAJA CHWALIŃSKA ZAGRA W TURNIEJU WTA KATOWICE OPEN!

Maja otrzymała dzisiaj dziką kartę do turnieju WTA KATOWICE OPEN, który rozgrywany jest w katowickim SPODKU. Wylosowała słynną Daniele Hantuchova ze Słowacji.


Mecz odbędzie się w sobotę (02.04.2016) w Spodku, będzie to piąty mecz dnia (pierwszy mecz rozpoczyna się o 10:00) zapewne więc rozpocznie się ok godz. 16:00. Bilety normalny 4 zł, ulgowy 2 zł. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tenisa do kibicowania dąbrowiance.

http://katowiceopen.com/pl/news

https://pl.wikipedia.org/wiki/Daniela_Hantuchov%C3%A1

Maja Chwalińska tak jak inne tenisistki, które w wieku dojrzałym osiągnęły sukcesy zapewniające im  miejsca w pierwszej "10" listy WTA, już w wieku 14 lat, kontynuując udział we współzawodnictwie juniorskim podejmowały próby gry w turniejach z udziałem najlepszych seniorek.
To niezwykle ważne doświadczenia dla przyszłości dąbrowskiej tenisistki.

 01 kwietnia 2016
06 października 2017

VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ

Siatkarskie rozgrywki odbędą się w dniach 6-8 października w Hali Widowiskowo-Sportowej

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» VI MEMORIAŁ AGATY MRÓZ OLSZEWSKIEJ 06/10/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl