Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
MAJA CHWALIŃSKA ZAGRA W TURNIEJU WTA KATOWICE OPEN!

Maja otrzymała dzisiaj dziką kartę do turnieju WTA KATOWICE OPEN, który rozgrywany jest w katowickim SPODKU. Wylosowała słynną Daniele Hantuchova ze Słowacji.


Mecz odbędzie się w sobotę (02.04.2016) w Spodku, będzie to piąty mecz dnia (pierwszy mecz rozpoczyna się o 10:00) zapewne więc rozpocznie się ok godz. 16:00. Bilety normalny 4 zł, ulgowy 2 zł. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników tenisa do kibicowania dąbrowiance.

http://katowiceopen.com/pl/news

https://pl.wikipedia.org/wiki/Daniela_Hantuchov%C3%A1

Maja Chwalińska tak jak inne tenisistki, które w wieku dojrzałym osiągnęły sukcesy zapewniające im  miejsca w pierwszej "10" listy WTA, już w wieku 14 lat, kontynuując udział we współzawodnictwie juniorskim podejmowały próby gry w turniejach z udziałem najlepszych seniorek.
To niezwykle ważne doświadczenia dla przyszłości dąbrowskiej tenisistki.

 01 kwietnia 2016
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl