Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
BIEG SKRZATA- REKORDOWA FREKWENCJA

17 kwietnia odbył się „Bieg Skrzata” w ramach IX Półmaratonu ArcelorMittal Poland. W tym roku padł absolutny rekord frekwencji.

W zabawie biegowej wzięło udział blisko 1150 dzieci w wieku od 1-19 lat!!!
Okazało się, że „Bieg Skrzata” organizowany od wielu lat przy Półmaratonie Dąbrowskim swoją frekwencją dorównał biegowi głównemu.
To największa tego typu impreza biegowa dla dzieci w naszym regionie. Rywalizacja odbyła się w sumie w 11 kategoriach wiekowych. Wszystkie dzieci do 6 roku życia były nagradzane na mecie.
W starszych kategoriach wiekowych były przyznawane nagrody za miejsca 1-3.

Sponsorami nagród byli: PKO Bank Polski, Bajoko, Laserhouse, Szkoła „Żak”.


Dziękujemy wszystkim uczestnikom, wolontariuszom oraz sponsorom i już zapraszamy na kolejną edycję „Biegu Skrzata” w przyszłym roku.


Poniżej wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Rocznik 2009 dziewczęta
1.    Lena Wilk
2.    Zuzia Ślęczek
3.    Julia Jamroży

Rocznik 2009 chłopcy
1.    Jaś Stachurka
2.    Borys Kałuża
3.    Dawid Niechciał

Rocznik 2008 dziewczęta
1.    Otylia Malina
2.    Julia Zięba
3.    Lena Zięba

Rocznik 2008 chłopcy
1.    Krzysztof Suwalski
2.    Kamil Karwacki
3.    Jan Mularczyk

Rocznik 2007 dziewczęta
1.    Oliwia Porwolik
2.    Maja Bazylak
3.    Pola Jagięła

Rocznik 2007 chłopcy
1.    Aleks Brud
2.    Konrad Józef
3.    Jakub Jabłoński

Rocznik 2006 dziewczęta
1.    Julia Przewieźlik
2.    Zosia Paluch
3.    Zuzia Czyż

Rocznik 2006 chłopcy
1.    Mateusz Orłowski
2.    Maciej Figura
3.    Szymon Spyra

Rocznik 2005 – 2004 dziewczęta
1.    Julia Jurkowska
2.    Bernadeta Porwolik
3.    Martyna Bieniek

Rocznik 2005 – 2004 chłopcy
1.    Seweryn Hajduk
2.    Dominik Grocholski
3.    Bartosz Dudziński

Rocznik 2003 dziewczęta
1.    Martyna Hyba
2.    Zuzanna Podoręcka
3.    Nina Cielica

Rocznik 2003 chłopcy
1.    Norbert Hajduk
2.    Wojciech Jankowski
3.     Łukasz Dudziński

Rocznik 2002 – 2001 dziewczęta
1.    Dominika Tucka
2.    Natalia Juniewicz
3.    Daria Kaik
3.    Paulina Kołodziejczyk

Rocznik 2002 – 2001 chłopcy
1.    Mikołaj Skowroński
2.    Michael Kajda
3.    Konrad Pastusiak

Rocznik 2000 i starsi  dziewczęta
1.    Milena Korbut
2.    Patrycja Suchowiecka

Rocznik 2000 i starsi  chłopcy
1.    Wojtek Cieślik
2.    Mateusz Szastak
3.    Artur Chaba



19 kwietnia 2016
BIEG SKRZATA- IX PÓŁMARATON DĄBROWSKI
Bieg Skrzata- IX Półmaraton Dąbrowski ArcelorMittal Poland
Bieg Skrzata- IX Półmaraton Dąbrowski ArcelorMittal Poland
Bieg Skrzata- IX Półmaraton Dąbrowski ArcelorMittal Poland
Bieg Skrzata- IX Półmaraton Dąbrowski ArcelorMittal Poland
Bieg Skrzata- IX Półmaraton Dąbrowski ArcelorMittal Poland
Bieg Skrzata- IX Półmaraton Dąbrowski ArcelorMittal Poland

zobacz całą galerię

01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl