Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
BIEG POKOLENIOWY- WYNIKI

W niedzielę 12 czerwca odbył się pierwszy w naszym mieście bieg sztafetowy. Trzy osobowe drużyny rywalizowały na 6 kilometrowej trasie wokół zbiornika wodnego Pogoria III.
Do zawodów zgłosiło się 11 drużyn z Łaz, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Sosnowca.


Prowadzona była klasyfikacja OPEN, MIX, DĄBROWSKA.

WYNIKI:

MSC

Nr startowy

Kolejność

Nazwa zespołu

Dystans (km)

START

Czas zespołu

1

8

0

Cafemobil Team

01:08:27

1

Hyla Dariusz

6

00:22:13

2

Wędruszek Krystian

6

00:24:52

3

Buczyński Arkadiusz

6

00:21:21

2

9

0

Dąbrowa Runners

01:08:44

1

Chaba Artur

6

00:23:09

2

Przoch Tomasz

6

00:23:46

3

Solipiwko Przemtsław

6

00:21:48

3

5

0

Rodzina Harpaganów

01:09:07

1

Hangiel Monika

6

00:26:03

2

Hangel Krzysztof

6

00:22:04

3

Kamiński Dominik

6

00:20:59

4

1

0

Opakowanie Zastępcze

01:19:19

1

Bień Mariusz

6

00:25:36

2

Klimek-Marszałek Kamila

6

00:28:00

3

Langner Maurycy

6

00:25:41

5

13

0

Za Szybcy Za Wściekli

01:21:35

1

Zowal Ryszard

6

00:27:13

2

Oskar Jakubiak

6

00:27:05

3

Jączyk Magdalena

6

00:27:14

6

11

0

Najprzód Bugaj

01:28:14

1

Kucharska Zuzanna

6

00:32:16

2

Kucharska-Kielan Urszula

6

00:30:22

3

Armatys Grzegorz

6

00:25:34

7

7

0

Bujak Team

01:30:20

1

Bujak -Kapa Dorota

6

00:35:40

2

Lasota- Bujak Mariola

6

00:28:31

3

Bujak Marek

6

00:26:08

8

2

0

Rodzina Góral

01:33:05

1

Góral Dariusz

6

00:31:59

2

Góral Łukasz

6

00:28:24

3

Góral Izabela

6

00:32:40

9

6

0

Cernele

01:40:50

1

Cernal Agnieszka

6

00:34:16

2

Ceernal Włodzimierz

6

00:33:53

3

Cernal Rafał

6

00:32:39

10

12

0

Pegaz

01:42:06

1

Sojka Kamil

6

00:36:13

2

Woliński Dominik

6

00:38:25

3

Struzik Krzysztof

6

00:27:26

11

3

0

Triple M Team

 

01:44:36

1

Żurawiecki Maciej

6

00:36:55

2

Żurawiecki Marcin

6

00:33:13

3

Żurawiecki Michał

6

00:34:25

 

 

Kategoria MIX

 

MSC

Nr startowy

Kolejność

Nazwa zespołu

Dystans (km)

START

Czas zespołu

1

1

0

Opakowanie Zastępcze

01:19:19

1

Bień Mariusz

6

00:25:36

2

Klimek-Marszałek Kamila

6

00:28:00

3

Langner Maurycy

6

00:25:41

2

13

0

Za Szybcy Za Wściekli

01:21:35

1

Zowal Ryszard

6

00:27:13

2

Oskar Jakubiak

6

00:27:05

3

Jączyk Magdalena

6

00:27:14

3

7

0

Bujak Team

01:30:20

1

Bujak -Kapa Dorota

6

00:35:40

2

Lasota- Bujak Mariola

6

00:28:31

3

Bujak Marek

6

00:26:08

 

Kategoria Dąbrowiacy

 

MSC

Nr startowy

Kolejność

Nazwa zespołu

Dystans (km)

START

Czas zespołu

6

11

0

Najprzód Bugaj

01:28:14

1

Kucharska Zuzanna

6

00:32:16

2

Kucharska-Kielan Urszula

6

00:30:22

3

Armatys Grzegorz

6

00:25:34

11

3

0

Triple M Team

 

01:44:36

1

Żurawiecki Maciej

6

00:36:55

2

Żurawiecki Marcin

6

00:33:13

3

Żurawiecki Michał

6

00:34:25

 



13 czerwca 2016
BIEG POKOLENIOWY
BIEG POKOLENIOWY-12.06.2016
BIEG POKOLENIOWY-12.06.2016
BIEG POKOLENIOWY-12.06.2016
BIEG POKOLENIOWY-12.06.2016
BIEG POKOLENIOWY-12.06.2016
BIEG POKOLENIOWY-12.06.2016

zobacz całą galerię

24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl