Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
MOS CSIR – STOS MEDALI LEKKOATLETÓW

Mistrzostwa Śląska Juniorów, Juniorów młodszych i Seniorów odbyły się 14 i 15 maja na stadionie lekkoatletycznym w Sosnowcu. Lekkoatleci dąbrowskiego MOS CSIR na co dzień uczący się w Zespole Szkół Sportowych swój występ mogą zaliczyć do bardzo udanych. Zdobyli łącznie 10 medali. Rozgrywane na otwartym obiekcie zawody odbywały się przy zmiennej pogodzie. Pierwszy dzień to słoneczna, gorąca pogoda z podmuchami wiatru a już następnego dnia deszczowo i bardzo wietrznie. Organizatorzy rozważali możliwość odwołania zmagań w drugim dniu. Startując przy zmiennych warunkach pogodowych dąbrowscy zawodnicy stanęli na wysokości zadania i zdobyli 9 medali-4 złote, 2 srebrne i 3 brązowe. Do medalowych miejsc niewiele zabrakło Patrycji Moś (kula) oraz Dawidowi Grabowskiemu (1000 m). Uzyskane przez nich wyniki uplasowały ich na miejscach czwartych. (MOS-O.Górny)

Złote medale zdobyli :

Kamila Ciba – 100m,

Paulina  Karaś – 800m,

Szymon Rzewnicki – 400m ppł,

Roksana  Kawka – rzut kulą

Srebrne medale zdobył :

Sebastian Kraut w biegach na 110m ppł i 400m ppł

Brązowe medale zdobyli :

Roksana  Kawka – rzut młotem

Arnold Zdebiak na dystansie 200m

Dorota Krzanowska w konkursie trójskoku25 maja 2011
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl