Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
X GRAJ I POMAGAJ już 4 grudnia!

 
„Graj i Pomagaj” jest coroczną akcją charytatywną organizowaną przez Centrum Sportu i Rekreacji od 2007 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej „Centrum”. W ramach imprezy organizowana jest zbiórka środków finansowych, które przekazane będą na dofinansowanie zielonych kolonii dla dzieci w trudnej sytuacji materialnej z dąbrowskich szkół podstawowych.

Zapraszamy wszystkie dzieci na jubileuszową, X edycję! Wśród atrakcji: kiermasz świąteczny, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne, urządzenia dmuchane, karuela, animacje oraz wiele innych.

W ramach akcji „Graj i Pomagaj”  organizowany jest również „Przegląd Twórczości Uczniów Dąbrowskich Szkół o Puchar Prezydenta Miasta”, którego laureaci zaprezentują się na scenie podczas trwania imprezy.

Dodatkową atrakcją przygotowaną dla dzieci i dla dorosłych jest „Bieg Mikołajkowy”, który odbywa się w Parku im. Gen. J. Hallera. W Biegu można wystartować w dwóch kategoriach: indywidualnej (ok. 3 km) i rodzinnej (ok. 500 m). Zapisy przyjmujemy w Hali Widowiskowo-Sportowej "Centrum” 4 grudnia od godziny 14:00. Start biegu planowany jest na godz. 15:00. Aby wystarować w biegu należy przekazać do puszki Stowarzyszenia Dar Serca 10 zł (jedynie dorośli). Pieniądze zasilą konto Stowarzyszenia Dar Serca i zostaną przekazane na rzecz podopiecznych.

Tegoroczna akcja charytatywna odbędzie się 4 grudnia w godzinach 16:00-19:00.

Wstęp na Dąbrowskie Mikołajki jest wolny!

Zapraszamy do przekazania prezentów dla swoich pociech w sobotę 3 grudnia w godz. 12:00-18:00 i w dniu imprezy (niedziela) w godz. 10:00-13:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej "Centrum" (Dąbrowa Górnicza, Al. Róż 3).

Więcej informacji pod nr telefonu: 32/261 21 0525 listopada 2016
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl