Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
FINAŁ AKCJI MŁODY EKOLOG 2016

Zapraszamy na finał trzeciej edycji projektu Młody Ekolog, który odbędzie się 4 grudnia w fodz. 16:00-19:00 podczas akcji charytatywnej „Graj i Pomagaj” organizowanej przez Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej.

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w licznych atrakcjach, które zostały przygotowane na ten dzień specjalnie dla nich. Dla uczniów klas trzecich, którzy w 2016 r. brali udział w projekcie Młody Ekolog  Fundacja Zielona Perspektywa przekaże do szkół w najbliższym czasie bilety, na podstawie których podczas trwania imprezy będą mogli odebrać zestawy gadżetów (pakiet) Młodego Ekologa, a także wziąć udział w losowaniu cennych nagród.

Wśród atrakcji, na stoisku Fundacji Zielona Perspektywa m.in.: warsztaty szycia ozdób świątecznych i warsztaty plastyczne.24 listopada 2016
24 czerwca 2017

NOC SIATKOJAŃSKA

Przed nami pełna atrakcji Noc Siatkojańska...

czytaj więcej
09 września 2017

Duathlon zastąpi Maraton Rolkowo-Rowerowy !

Już 9 września zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na zawody.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» NOC SIATKOJAŃSKA 24/06/17» Duathlon zastąpi Maraton... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl