Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
W SOBOTĘ SZÓSTKA POGORII

SZÓSTKA POGORII organizowana jest wspólnie przez Stowarzyszenie Pogoria Biega w Dąbrowie Górniczej, Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej i Wydział Promocji Kultury i Sportu Urzędu Miasta Dąbrowy Górniczej. Zawodnicy  pobiegną wokół zbiornika Pogoria III trasą wytyczoną z wykorzystanie scieżek rowerowych i spacerowych. Zachęcamy wszystkich spacerowiczów, rowerzystów i rolkarzy do gorącego dopingu zawodników na trasie. Zwracamy się jednocześnie z gorącą prośbą  do wszystkich, ktorzy w czasie rozgrywania biegu będą znajdować się na jego trasie o nieutrudnianie rywalizacji biegaczom startującym w zawodach. Za zrozumienie serdecznie dziękujemy w imieniu organizatorów i zawodników. W dniu biegu można się będzie jeszcze zapisać w biurze zawodów czynnym od 8:30 -10:30. Ze szczegółowym regulaminem i warunkami uczestnictwa można się zapoznać na stronie organizatora. Start wyznaczono na godzinę 11.00. (O.Górny)27 maja 2011
01 września 2017

ROLKI NOCĄ

ROLKI NOCĄ Wyjątkowy, nocny przejazd rolkarzy trasą wokół jeziora Pogoria III już 1 września 2017 r.

czytaj więcej
03 września 2017

POGORIA OPEN WATER

Zawody pływackie odbędą się dnia 3 września 2017 r. na jeziorze Pogorii III. Start i meta zawodów – plaża miejska (ul. Malinowe Górki).

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» ROLKI NOCĄ 01/09/17» POGORIA OPEN WATER 03/09/17» Pogoria Duathlon Dąbrowa... 09/09/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl