Strona csir.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Znajdujesz się na: Strona główna / Aktualności
Zostań Mistrzem Kibicowania!

Mistrz Kibicowania w ramach X Półmaratonu Dąbrowskiego ArcelorMittal Poland  to konkurs dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z Dąbrowy Górniczej.

Zorganizujcie na trasie dąbrowskiego Półmaratonu w dniu 9 kwietnia 2017 od godz. 11:00 do 13:45 punkt kibicowania w okolicach centrum miasta i wygrajcie nagrody!

Udział w konkursie może wziąć tylko jedna grupa kibiców z każdej szkoły, która moze się składać z minimum 5 a maksimum 10 uczniow i opiekuna grupy.

Po zakończonym biegu zwodnicy Połmaratonu oddadzą swoje głosy na najlepiej dopingującą grupę.

Zapraszamy do zabawy i kibicowania!

kontakt: sport@csir.pl; 32/261 20 10

Szczegóły w regulaminie konkursu do pobrania poniżej - PDF.

 

 

 

 

 16 marca 2017
11 listopada 2017

RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Już 11 listopada 2017 r. , promując aktywny tryb życia i wychodząc naprzeciw historii, zapraszamy na obchody Święta Niepodległości w naszym mieście.

czytaj więcej

Kalendarz imprez
» RODZINNY BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 11/11/17
zobacz kalendarz imprez

Centrum Sportu i Rekreacji - 41-300 Dąbrowa Górnicza, ul. M. Konopnickiej 29, tel./fax 32 261-20-10, e-mail: csir@csir.pl, sport@csir.pl